Skocz do zawartości

Katalog Corbetti


Altaica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

utworzyłem taki mały kameralny katalog https://corbetti.pl

Na chwilę obecną zapraszam do dodawania darmowych wpisów. Wpisy płatne na razie nie są uruchomione, ale docelowo na pewno będą.

Wpis biały - darmowy (0zł)

Minimalna długość tytułu: 1 znaków

Maksymalna długość tytułu: 50 znaków

Minimalna długość opisu: 400 znaków

Maksymalna długość opisu: 700 znaków

Minimalna ilość tagów: 1

Maksymalna ilość tagów: 4

Maksymalna ilość linków w treści: 0

Wpis moderowany: Tak

Wpis w okienku Promowane: Nie

Wpis płatny: multikod

Multikody będę dodawał cyklicznie w tym wątku, jak i na https://www.facebook.com/katalogiseo (nie trzeba polubić, żeby mieć dostęp, ale jeśli ktoś to zrobi, to miło.)

Możecie miećpewność, że katalog nie zniknie i faktycznie będzie moderowany (firmowy). Ogromna prośba o poprawne pisanie gramatyczne i ortograficzne oraz o chociażby szczątkową unikalność.

Zaplecze, erotyka, spam itd. nie będą dodawane, więc szkoda Waszego i mojego czasu.

Kończę regulamin, zatem od poniedziałku już wszystko będzie ustalone na stronie.

Zapraszam:

jPzkb

qZUTb

rEaqf

cHJUV

qtwUN

v9sMQ

hw6hf

F7E2r

gRvRG

auPkN

a9G7u

U24Le

juaPb

QUGVn

yCDtT

Jeśli macie uwagi, sugestie, krytykę itd. to oczywiście z miłą chęcią każdy komentarz przeczytam i się zastosuje.

Katalog jest nowy, więc prosiłbym tylko o powstrzymanie się od komentarzy typu: nie ma 100 wpisów to nie dodaje, albo słabo podlinkowany. Wszystko to będzie w najbliższym czasie zrobione.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napisałem dwa! unikalne opisy. Niestety katalog twierdzi, że są nieunikalne.

Opisy sprawdzane i unikalne w 100% przez

https://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker/
https://www.antyplagiat.twojeartykuly.info/

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz, to spróbuj dodać jeszcze raz (usunąłem unikalność). Po ostatniej aktualizacji dirpress, coś może być na rzeczy. Zaraz napiszę do autora wtyczki. Chociaż ja dodawałem przez formularz i było okey. Przepraszam za kłopot.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey już wysłane do autora wtyczki. Wielkie dzięki za uwagii, jak się testuje coś samemu ;) to zawsze jakoś wychodzi, później wychodzą takie kwiatki, ale jak najbardziej okey, cieszę się że pomagacie :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z autorem wtyczki, zaktualizowane zostały niektóre funkcje i tak z unikalnością nie powinno być problemu, natomiast z ilością znaków jeszcze chwile walczymy, bo faktycznie jest bug.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeszło bez zgrzytów;) Jeśli mogę coś podpowiedzieć...przydałaby się "dodawarka" linka w treści bo teraz pomimo, że dodaje się wpis płatny to nie ma znanego wszystkim przycisku dodaj link:) Trzeba wklepywać ręcznie. Oczywiście nie jest to jakiś wielki problem ale można by pomyśleć nad zmianą. I druga kwestia - Po wpisaniu błędnego kodu resetuje wybraną kategorię. Wiele osób nie sprawdzi treści wpisu i po prostu wklepie kolejny kod...i tym sposobem wpis wyląduje w kategorii pozostałe. A ogólnie katalog fajny:)

Potrzebujesz teksty na stronę, bloga czy do sklepu online? Sprawdź moje portfolio na pawelgibek.pl. Specjalizuję się w tematyce motoryzacji i zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey postaram się nad tym popracować.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wygląda na to, że to wina polskich znaków w opisie. Czyli, polskie znaki liczone są chyba x 2 - więc muszę na to zerknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem @Resweb czekamy na poprawkę :) z góry wszystkich przepraszam za problemy.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod tfvMr wykorzystany - dzięki. Trzeba przyznać, że konieczność posiadania kodu do wpisu darmowego jest nieco myląca. Wpis darmowy kojarzy się brakiem kodów nawet takich, które można gdzieś upolować :)

Web-News.eu - skrypt katalogu stron, który możesz kupić za pośrednictwem allegro. Wystawiam FVAT.

Uwaga: dostępny jest panel centralny do zarządzania wpisami w katalogach na moim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrazzz - świetny wpis ;)

@RoKi - trochę inaczej niż wszędzie :) mam zamiar wpompować w ten katalog co najmniej 1/3 zakładanych zarobków, więc dla mnie nie jest opłacalne, aby były tam wpisy darmowe.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności