Skocz do zawartości

Katalog Corbetti


Altaica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki za wpisy. Kategorii jest mało ponieważ chciałem uniknąć wielopoziomowego katalogu, zatem jest tylko strona główna -> kategoria -> wpis moim zdaniem to lepsze rozwiązanie. Ale na pewno pomyślę nad dodaniem kilku nowych.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

nowe kody na wpis pio do katalogu https://corbetti.pl

sepend1

sepend2

sepend3

sepend4

sepend5

sepend6

sepend7

sepend8

sepend9

sepend10

zapraszam!

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę ;)

week1

week2

week3

week4

week5

week6

week7

week8

week9

week10

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem week7. Mam dwa zastrzeżenia co do katalogu. Wymagane jest co najmniej 400 znaków i trzeba zliczać samemu, bo katalog pokazuje tylko liczbę wyrazów. Po wypełnieniu formularza można się pogubić, gdyż przycisk "wyślij" znajduje się po lewej stronie i nie rzuca się specjalnie w oczy.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

week8 wykorzystany, wielkie thx ;)

Wykorzystałem week7. Mam dwa zastrzeżenia co do katalogu. Wymagane jest co najmniej 400 znaków i trzeba zliczać samemu, bo katalog pokazuje tylko liczbę wyrazów. Po wypełnieniu formularza można się pogubić, gdyż przycisk "wyślij" znajduje się po lewej stronie i nie rzuca się specjalnie w oczy.

Faktycznie, można coś z tym zrobić, na dłuższą metę jest to irytujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z buttonem poprawię, natomiast jeśli chodzi o edytor i ilość znaków, to pisałem do autora wtyczki, może przy któreś aktualizacji mi to zmieni, jak nie to postaram się sam coś wykombinować, bo faktycznie jest to trochę irytujące.

Zostały kody:

week9

week10

week4

week5

week6

week2

week1

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności