Skocz do zawartości

[Poszukuje] Firmy/osoby jako wykonawcy do pozycjonowania


MKM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję firmy do pozycjonowania.

Krótko napisze o współpracy oraz mojej prowizji.

Zacznę od prowizji bo być może to przesieje od razu połowę chętnych. Po podpisaniu umowy z klientem pozycjoner wpłaca mi z góry 1-krotność kwoty na jaką opiewa umowy przy najwyższej stawce tzn. gdy za TOP1 umowa zawarta jest na kwotę 100 zł, pozycjoner z góry wpłaca mi kwotę 100 zł. I to jest cały mój koszt, Nie pobieram żadnych miesięcznych prowizji.

Umowę podpisuje pozycjoner - klient. Ja jestem tylko nazwijmy to "handlowcem". który poszukuje klientów.

Szukam doświadczonych podwykonawców, aktywnie działających w branży od dłuższego czasu, którzy potrafią się dostosować do obecnej sytuacji w Google.

Ty robisz wyceny, potrzebuję aby wyceny były robione w ciągu 24h, chyba, że z jakiś powodów nie można to max. 48h. Nie potrafisz tego spełnić to nie pisz.

Nie interesuje mnie jakimi sposobami pozycjonujesz, jednak nie szukam osoby, która wrzuca projekt w publikerze i uważa się za speca.

Zainteresowane firmy (tylko takie, które wystawiają faktury) proszę o kontakt na mail stronymkm@gmail.com, z krótkim infem o sobie i może jakimiś osiągnięciami z ostatnich tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności