Skocz do zawartości

Wczorajszy program na dwójce


warol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko G i FB śledzi, ogólnie to G. ma szarego polaka w d.

Ślady zostawiasz wszędzie, wystarczy, że telefon nosisz przy sobie. Do tego jeszcze płatności kartami, monitoring. I nie ma tajemnic, całe szczęście, że polskie władze nie za bardzo kumate w technologii, bo pewnie już byś siedział. Na razie się koncentrują na pijaczkach z rowerami.

Pisanie tekstów, szybko tanio i solidnie txt24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując jakąkolwiek umowę, ba nawet wysyłając głupie CV, zezwalasz na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych

Ale tylko w objętym zakresie który dotyczy danej sprawy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko w objętym zakresie który dotyczy danej sprawy.

Możesz coś więcej na ten temat, "przetwarzanie" to bardzo szerokie pojęcie może chociaż nie musi zawierać sprzedaży/użyczenie itp.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych dla [ ...... ] - i tutaj powinny być sformułowane cele. Tak więc w przypadku CV "niezbędnych dla procesu rekrutacji" co oznacza, że nie mają prawa udostępnić Twoich danych na przykład firmie telekomunikacyjnej.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoich danych na przykład firmie telekomunikacyjnej.

Oby. Znam takich , którzy dają setki ogłoszeń na różnych portalach o pracę (najwięcej odpowiedz) chociaż w ogóle nikogo nie szukają.

W taki sposób wyłudza się dane na zasadzie "wyrażenia zgody" ale nie dla procesu rekrutacji ale "korzystania z serwisu" :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kupuje smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne - choć bateria tryga jeden dzień

każdy ma fb choć to strata cennego czasu

idąc z duchem czasu trzeba mieć phona i konto na fb bo aby ktoś sie dowiedział o Twojej firmie, usłudze musisz miec fanpage a żeby być w kontakcie to już nie wystarczy zwykły telefon ;) Osobiście nie chętnie jestem za obecnie popularnymi "telefonami" bo to fajna zabawka, ale na każdym kroku powinno się ładować aby mieć gwarancje ze nie wyładuje się w najmniej odpowiedniej chwili. kamery, telefony, tablety, portale wszędzie jesteśmy nadzorowani ;) Jeszcze trochę i streetview będzie na żywo, będziemy sprawdzać czy nasz sąsiad naprawde jeździ tym autem co chwalił sie na fb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc z duchem czasu trzeba mieć phona i konto na fb bo aby ktoś sie dowiedział o Twojej firmie, usłudze musisz miec fanpage a

źle myślisz. To już schyłek social media przynajmniej w dotychczasowym wydaniu. Mało mnie interesuje czy ktoś ma konot na fb czy nie. Jak czegoś chcę to wolę szukać na branżowych social.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię ze szukają na fb, ale promocje, afery + klikanie lubie to to taki masowy i efektywny mailing. Bo ludzie o większości dowiadują sie z fb

Promocja kebab za połowę ceny nie wiesz? przecież wysyłałem CI na fb, anka jest w ciązy? przecież dodała fote na fb ;)

Dlatego aby być na bieżąco nie wystarczy być w kontakcie ze znajomymi, trzeba miec fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności