Skocz do zawartości

im wiecej linkow tym gorzej :(


remik09

Rekomendowane odpowiedzi

qgito - ty myslisz ze ja pozycjonuje tylko ta strone ? :) to jest odosobniony przypadek ktory zdarzyl mi sie pierwszy raz ;)

Ja nie mysle, ja analizuje fakty. I prosze Cie przeczytaj netykiete w regulaminie...

- Zwróć również uwagę, że zwracamy się do siebie per "Ty", a nie "ty". Ta mała różnica w literce ma tak naprawdę zasadnicze znaczenie - dokładnie określa ona charakter i ton wszystkich naszych wypowiedzi.

Nadal potrzymuje to co napisałem wczesniej. Jak pisalem jednak na innym forum, nie odbieraj tego jako atak na Ciebie.

bosy- nie prowadzilem dokladnych testow, bo i problem moglby byc z samych ich przeprowadzeniem, ale z mojego doswiadczenia przychylam sie do tego co twierdzisz, zreszta bylo juz kilka razy o tym na forum mowione. Wiek domeny ma znaczenie. Sprawa jest o tyle skomplikowana ze jest masa czynnikow ktore moga decydowac o pozycji, np. optymalizacja strony, linki ze stron tematycznych, wartosciowe linki z tekstu, a nie linki ze stopek itp., itd., wiec mimo iz linki sa najwazniejsze, to warto tez przeanalizowac wszystkie inne teoretyczne przyczyny czemu strona jest nizej.

Moze nie wszyscy sie zgodza, ale czasem tez rozne szczeguly mogla strone blokowac. Przyklad ostatnio. Fraza dosc trudna, ale od jakich 2 miesiecy nic sie nie dzialo, jakby konkurencja poszla spac, mimo to do top 3 za pierona wbic sie nie moglem, mimo iz wedlug linkvendor teoretycznie powinienem byc wyzej od konkurencji. Wkoncu doszedlem do wniosku, ze gra nie warta swieczki i odposcilem, w koncu 7/8 pozycja jakis tam trafik tez generowala. I w sumie przypadkowo zmienilem po miesiacu title i jedno <h1>. Dokladnie to dodalem jedno slowo kluczowe i wyzucilem z <h1> ozdobnik w postaci "##" miedzy slowami kluczowymi. Wynik, po dwoch dniach na pierwsze slowo kluczowe wskoczylem do top3... jak zobaczylem to mnie zamurowalo w miejscu...

Przypadek? Mozliwe, bo dowodow na to ze bylo inaczej nie mam, ale czasem im dluzej siedze w Seo tym bardziej zaczynam wierzyc w czary :szampan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności