Skocz do zawartości

Kaspar odchodzi z google


stats1

Rekomendowane odpowiedzi

Kupi automaty, jakieś stare konto na PiO i będziemy mieli nowego wymiatacza na rynku.

Jak co, to mogę mu sprzedać mój seokatalog ze stopki - wpisy tylko z palca, zero DC, w pełni zgodny z wytycznymi :crazy:

Na razie jest darmowy, ale zawsze może kasować wpisy po złociszu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe czy dostanie zasiłek z UP, albo w nadmiarze wiedzy, talentu i informacji przypadkiem nie będzie miał śmiertelnego wypadku ;) po aferze w USA tam się ładnie w INTERNETACH dzieje

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura. nie wiem jakie masz wyobrazenia o kasie w dublinie, ale do emerytury to on bedzie jeszcze sporo zapierdzielal.

ps. aczkolwiek, wierze iz wsrod wielu hejterow i ludzi co sie z niego nabija, calkiem duzy procent zazdroscil mu pracy w google. (choc oficjalnie oczywiscie kazdy nia gardzi ;)

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już do kogo będą składać modły o koszulki ?

Wiadomo :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jak Ja nie biorą :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc oficjalnie oczywiscie kazdy nia gardzi

Osobiście żadną pracą nie gardzę (jak każda "kobieta pracująca" :D ) natomiast uważam, że nie do wszystkich się nadaję (jak każdy facet pracujący :P )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności