Skocz do zawartości

Problem z tradedoubler


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem otóż:

W styczniu zamontowałem dla spróbowania system tradedoubler, trochę jamby i przewaga reklam randek. Otóż na tą chwilę mam 49zł + 36 do dodania w następnych płatnościach ale nie wiem czy ta druga suma się liczy bo w połowie lutego miałem już 20zł do dodania w następnym okresie i jakoś nie dodało.

Mam to na kilku stronach zamontowane dla przykładu jedna ma 5tys unik dziennie i lipa:/ Nazbierałem koło 80zł czyli połowa do wypłaty szkoda by było to stracić ale już się tak przy tym wkurzam, że nie wytrzymuję, prawie nic nie nalicza raz na miesiąc wpadnie 5 zł i koniec!

Czy wy macie to samo? Może coś źle robię?

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilove - płaci teraz grosze za rejestracje, do kupna czegoś to juz dużo trudniej kogoś namówić - inny problem to zliczanie klików za wejscia - miałem stronę gdzie było pracuj p l na 1k kliknięć naliczali 30 unikalnych - ogólnie tradedoubler to nie jest zbyt dobra okazja zarobku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dostałem (w kolejnosci byly to infosy: e-prawnik 1 marca, vtrip z 9 marca i bron z 5 kwietnia) dlatego tez doznałem szoku widząc, że za rejestracje oni oferują teraz... kilkadziesiąt GROSZY. sciagam ich reklamy, nie bedą sobie jajec ze mnie robić. żeby dać 25 groszy za leada... bosz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni rozliczają się z reklamodawcami za sprzedaż, ale nie bardzo wierzę, że na ok. 100 000 unikalnych, mimo dopasowania tematycznego nie było ani jednej sprzedaży! . W zachodnich programach kształtuje się to trochę inaczej, zazwyczaj taki baner dobrany do treści o podobnej tematyce generował mi z grubsza 0,0003 akcji sprzedaży czyli przy takim ruchu w ciągu kilku miesięcy było około 15-30 sprzedanych usług a w Polsce dla odmiany zero.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności