Skocz do zawartości

Lekarz który może wyleczyć każdą Chorobę


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otórz wypadło mi z głowy totalnie, że znam kogoś kto może wyleczyć każdą* (nie ma nigdy 100% ale jest zawsze szansa) chorobę.

Kilka informacji

Nazywa się: Karol Peterson można też znaleźć pod Karlis Peterson.

Ma 2 siedziby + wyjazdy w świat Litwa,Czechy,USA,Japonia,Chiny etc.....

Miał już wiele przypadków kiedy to wyleczył ludzi których się nie dało wyleczyć, ostatnio spotkałem kobiete której lekarze powiedzili, że nie zrobią jej operacji bo i tak umrze za pare dni. OD tamtego czasu minęło już ponad 2 lata i ma się świetnie.

Jeżeli ktoś ma chorych w rodzinie lub znajomych, bądź też ci chorzy dla których robicie akcje SEO i próbowali już wszystkiego to niech zgłoszą się tam, prób nigdy nie zawiele a może akurat się uda.

1) Siedziba w Białymstoku

Ul. Św.Rocha 14A Lokal 51/II piętro/ D.H. WENSU Telefon (085) 744-61-85

Czynne:

Wtorki, Czwartki godzina 10-12 i potrm 16-18

Soboty godzina 10-12

Polecam zadzwonić i się umówić jest tyle ludzi, że idą tam trzba będzie mieć szczęscie żeby chociaż 30 minut w kolejce postać, zazwyczaj trwa to koło 1 godziny.

2) Siedziba w Warszawie

0 22 822 18 51 w. 252

02-349 Warszawa, Baśniowa 3 lok.9

pow.m. st. Warszawa, woj.mazowieckie

Czynne

Poniedziałki godzina 10-13 14-17 (Jak na telefon się umawiać to czasem i na 19)

W warszawie to już naprawdę trzeba zadzwonić i się umówić na każdy poniedziałek jest umówione ponad 100 osób (nie wliczając dzieci).

Można dzwonić na telefon w Białymstoku i też się umówić na wizyte w Warszawie z tym nie ma problemu.

Nigdy nie należy tracić nadziej, temu jeżeli ktoś prowadzi Pomoc Seo dla chorej osoby to naprawdę polecam dać ten adres i telefon zadzwonić i zapytac co sądzą o tym przypadku, nawet przez telefon będzie można się dowiedzieć czy da się wyzdrowieć z tej chory.

Cena za wizyte 40 zł

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreglarstwo...

moja małżonka (fizjoterapeutka) własnie się zajmuje w przychodni w ktorej pracuje jednym pacjentem jakgoś niezwykle uzdolnionego mistrza medycyny naturalnej

przejscie 20 metrów po takiej terapii zajmuje mu jakieś 20 minut a i tak miał dużo szczęscia że nie skonczył na wózku

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram, mialem problemy ze stawami od gry w kosza - nic nie pomagalo, pomogla mi... akupunktura - postawili mnie na nogi i do dzisiaj mam sie swietnie a kiedys mialem tak ze po przejsciu 100 metrow nogi bolaly mnie jakbym poszedl na Giewont i z powrotem :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem akupuntura, okaldanie sie kamieniami, palenie jakiegos zielska :) moze byc i nie mam nic przeciwko takiej działalności ale nigdy w zyciu nie dalbym zademu szarlatanowi manipulowac mi kregoslupem. Juz zupelnie pomijam fakt ze takie nastawianie to zazwyczaj jest pomoc dorazna a pacjent i tak wczesniej czy pozniej przejdzie rehabilitacje z rak fizjoterapety bo w pewnym momentcie to przestaje dzialac a im pozniej trafi do fizjoterapeuty tym dluzej potrwa rehabilitacja.

tak przy okazji to wiekszosc z tych szarlatanow legitymuje sie kursami i certfikatami wartymi dokaldnie tyle co papier na ktorym zostaly wydrukowane

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zasada medycyna naturalna wspomaga

2. Nie mozna porzucać konwencjonalnej terapii ;)

3. Kahunów i innych prawdziwych uzdrawiaczy nie ma

4. Zostali tylko adepcji sztuki, któzy coś umieja ale juz nie tyle co dawni mistrzowie.

ostatnie temat do pogaduszek, albo zleceń i ogłeszeń

°K° nie pisz tyle postów takich samych

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Karlis czy Karol? Peterson czy Petersons? Czy ktoś widział jego dyplom? Mieni się doktorem........., ale recept nie wystawia, bo nie może.... Człowiek "znikąd" - Łotwa.... Kanada- tam rzekomo studiował medycynę - STARA BAJA.....

ZAJRZYJCIE TUTAJ, MOŻE OTRZEŹWIEJECIE NIECO:

https://forum.poranny.pl/O-zdrowiu-decyduje-umysl-t842.html

Skopiuj powyższy link i wklej do przeglądarki internetowej, kliknij ENTER.

Swoją drogą ten "CUDOTWÓRCA" uprawia wyjątkowo chamską autoreklamę na wszelkich możliwych forach - wystarczy sprawdzić IP komputerów, z których wysyła wiadomości. Ostatnio moja znajoma zapłaciła za wizytę w Białymstoku 350 PLN!:soczek:!! Jakoś nie pomógł ww. "jasnowidz"

Więcej dystansu LUDZIE!!!!

BEZCZELNY NACIĄGACZ I BASTA!!!!!!!!!!

Pozdrawiam naiwnych!

Franek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem że to forum dla naiwnych :unsure:

To nie jest tak do końca. Znam przypadek, w którym dziecko znajomej miało dziwną chorobę jelit, wraz z kałem wydalał krew i bardzo przy tym z tego co wiem cierpiał. Lekarze nie mieli pojęcia co może być przyczyną, po prostu nikt nie wiedział jak coś takiego leczyć. Pół polski przejechali do jakiegoś lekarza z chin czy indii (bynamniej nie tego gościa) no i dzieciak dostał ścisłą dietę (miał chyba zakaz jedzenia 90% normalnych rzeczy) i jakieś ziółka. Pierwsze co zrobili po powrocie to skonsultowali dietę z prawdziwym lekarzem - ten powiedział, że można spróbować, nie zaszkodzi. To było kilka dobrych lat temu, dietę miał chyba dwa lata. Teraz chłopak jest całkowicie zdrowy i je wszystko. Morał z tego taki, że nie każdy jest naciągaczem, trzeba po prostu podchodzić do tego z dystansem i szukać takich osób wyłącznie w ostateczności, kiedy lekarze rozkładają ręce.

Jak czytam w podanym linku, że gość kobiecie z rakiem kazał odrzucić całkowicie tradycyjne leczenie i doił z niej aż do śmierci kasę to nóż się w kieszeni otwiera ;/.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności