Skocz do zawartości

Lekarz który może wyleczyć każdą Chorobę


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też już chodziłam po różnych bioenergoterapeutach i innych takich, bo mnie rodzinka namawiała na to twierdząc, że to może pomóc. I co? Kasa wyrzucona w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już chodziłam po różnych bioenergoterapeutach i innych takich, bo mnie rodzinka namawiała na to twierdząc, że to może pomóc. I co? Kasa wyrzucona w błoto.

BO nie wierzysz:). Gdybyś wierzyła okłady z błota załatwiły by sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak autosugestia i często działa. A to pierwszy z brzegu przykład.

Przychodzi facet do dentysty i mówi, że go ząb boli, dentysta sprawdza, ale widzi, że facet ma wspaniałe zdrowe zęby, więc mówi:

- Wie pan, nie może pana ząb boleć, bo ma pan wspaniałe zęby.

Ale facet sie upiera że go boli i już.

No wiec dentysta zaproponował metodę autosugestii.

- Niech pan stanie przed lustrem i powtarza sobie: NIE BOLI MNIE ZAB!, NIE BOLI MNIE ZAB!

Facet zrobił jak mu dentysta kazał i o dziwo pomogło!

Następnego wieczoru położył się do łóżka i spełnił obowiązek małżeński (o dziwo) całkiem dobrze.

Wstał poszedł do łazienki, wraca i jeszcze raz spełnił OM. Znowu wyszedł wrócił i jeszcze raz. kiedy już szedł piąty raz żona nie wytrzymała i z ciekawości poszła zobaczyć co on w tej łazience robi .

A on stoi przed lustrem i powtarza sobie:

- To nie moja żona!...To nie moja żona!

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności