Skocz do zawartości

[sprzedam] Merytoryczne artykuły, ponad 10k znaków, bardzo tanio.


kswi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania artykuły, wszystkie są merytoryczne, sensownie napisane i zawsze na odpowiednim poziomie. Długości są różne, prawie zawsze artykuły mają ponad 10000 znaków ze spacjami. Tematyki są różne (na każdy temat posiadam odpowiednią wiedzę):

- Gry komputerowe

- Piłka Nożna

- Skoki Narciarskie

- Motoryzacja

- Skateboarding

- Fajka wodna (shisha)

- Bukmacherka

Mogę podesłać próbki tekstów (zaznaczam, nie są to precle, tylko artykuły na konkretny temat, dobre stylistycznie i przede wszystkim merytoryczne). Wszystkie są pisane przeze mnie i nie były nigdzie publikowane.

Cena jaka mnie interesuje to 9zł za jeden artykuł (istnieje możliwość sprzedania przez np. gieldatekstow.pl, jednak wtedy proszę wziąć pod uwagę prowizję strony). Istnieje możliwość stałej współpracy lub pisania na zadany temat (oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu)

W razie pytań proszę pisać na pw lub kswi443[at]gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności