Skocz do zawartości

[Szukam] Wspólnika i partnera do pozycjonowania / reklamy / marketingu


poldek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję wspólnika / partnera do pomocy przy pozycjonowaniu, reklamie i ogólnie pojętym marketingu. Mam gotowy produkt - dopracowaną aplikację webową skierowaną głównie do firm (ale i nie tylko). Aplikacja zarabia na licencjach, dających dostęp do pełnej wersji aplikacji (licencja jest kupowana na rok czasu). Uruchomiona została około dwóch miesięcy temu i obecnie rejestrowanych posiada około 110 kont, z czego 15 z nich wykupiło płatną licencję (a serwis nie był do tej pory pozycjonowany czy specjalnie reklamowany). Ponieważ specjalizuję się w grafice i programowaniu to nie chcąc tracić czasu na nieskuteczne próby reklamy i pozycjonowania poszukuję osoby (lub firmy) która posiada w tej dziedzinie wiedzę i byłaby zainteresowana długoterminową współpracą nad tym projektem. Zadaniem tej osoby byłoby zajęcie się promocją produktu od A do Z (i nie mówię tutaj tylko o samym pozycjonowaniu, choć to także ważny element). W zamian oferujemy procentowy udział od WSZYSTKICH sprzedanych licencji (czyli od całego obrotu firmy). Ponieważ takie działania są długoterminowe interesuje mnie umowa minimum roczna. Aplikacja i serwis jest jeszcze świeży z dobrą do pozycjonowania i promocji domeną, zatem potencjalny partner nie musi borykać się z "błędami poprzedników" i uruchamia działania na swoją nową czystą kartę. Nie interesują mnie oferty w stylu "za 100 zł wypozycjonuje Panu hasło XXXXX do top 10" - interesuje mnie długoterminowa partnerska współpraca gdzie oboje zarabiamy od efektów. Ja zajmuje się stroną techniczną, partner pozycjonowaniem i marketingiem, co przy dobrych efektach może dać wynagrodzenie dużo większe od standardowych pozycjonerskich stawek. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy pod adresem: lukasz.www@onet.pl - w odpowiedzi prześlę adres aplikacji o której mowa. Dopiero po przesłaniu adresu, proszę o analizę produktu i konkretne oferty. Poniżej podsumowanie mojej oferty:

Mój wkład:

- Gotowy i dopracowany produkt czyli rozbudowana aplikacja webowa dla firm i różnego typu organizacji.

- Opłacony i skonfigurowany serwer VPS wraz z wszystkimi dodatkowymi usługami jak SSL, itp.

- Działalność gospodarcza, czyli możliwość wystawiania faktur, rachunków i oficjalnej - legalnej sprzedaży.

- Wiedza i wkład z dziedziny programistycznej oraz strony graficznej.

Oczekuję od partnera:

- Wiedzy i wkładu z tematyki pozycjonowania, reklamy i marketingu.

- Wdrożenia różnych działań, mających na celu wypopularyzowanie produktu, a co za tym idzie zwiększenie ilości sprzedaży licencji.

- Porad optymalizacyjnych mających wpływ na pozycje w wyszukiwarkach oraz odbiór aplikacji przez klienta.

- Systematyczności i aktywności w działaniu!

Rozliczenie:

- Po podpisaniu umowy dotyczącej współpracy (na minimum rok czasu) wspólnik uzyska dostęp do informacji o wszystkich sprzedanych licencjach. Zyskiem będzie ustalony % od wartości sprzedanych licencji. Wielkość % zależy od ustaleń między stronami - oczekuje na wskazanie wstępnej wysokości % od zysków, na jakim współpraca może zostać zawarta, tak by obie strony były usatysfakcjonowane.

zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: lukasz.www@onet.pl

w odpowiedzi prześlę adres aplikacji oraz bardziej szczegółowy kontakt do siebie

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności