Skocz do zawartości

Wymiana linkiem bardzo mocne PR5


TTSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że normalnie "Nie ma dyskusji w dziale wymiana linków", ale dziwne to wygląda, jeśli ktoś, kto oferuje wymiana linków ma obecne linki na strony (PR 0) do ktorej linkuje "nofollow".

Może to są inne strony naszego kolega, ale IMHO powinno być wyjaśnienie w ofercie, jeśli ktoś chce się wymienić linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisałeś do niego?

Nie, wszystkie ważne informacje IMHO powinno być podane.

Oczywiście można do wszystkich tam wysłać PW, ale po co, w koncu tu jest forum (a nie GG).

Jeśli czasami tam czytam to nie wiem, czy allegro jest gorzej.

Taki podstawowe infomacje jak: ile linków są, ile mają być i na jaki okres ma być wymiana, często brakuje.

PS: I pisałem o tym konkretnym, bo kolega niedawno prosił o pomoc, bo ma nietematycznie adsense na strony. I wtedy oglądałem tej strony i myślałem o tym, jak można pomagać.

I ten poziom w wymiana linków mam od dawna dość.

PPS: Bo ogólne zgadzam się z Tobą, normalnie piszę o problemach i krytyka na PW a nie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności