Skocz do zawartości

[Taka wielka Prywata] Gdzie na wakacje ?


°K°

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak sobie siedze i się zastanawiam wrzucam sobie w google biura podrózy wycieczki jak zawsze 1-10 pięknie ustawione ale na obrazkach ładnie wygląda wszystko.

Może ktoś z forumowiczów był w ciepłym kraju (czytać, z dala od Polski) na wakacjach i może polecić coś godnego gdzie można wypoczać.

Może chociaż poleciicie jakieś dobre biuro podróży,mało mam czasu na odpoczynek a jak coś planuje to dużego ;)

I oczywiście ciepłe może w czerwcu bo teraz to nawet nie mam zamiaru się ruszać, bo wszędzie -20 ;)

Ps. jak dobrze wdzię to na google ładnie obstawione już hasła związane z podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia

wyspy Whitsundays w Queensland

wakacje 2003

wakacje 2004

tu wypożyczysz jacht

tu warto zajrzeć

polecam

bilet może drogo (w końcu to 16 tys. km i jakieś 3500/s) ale nie będziesz zadowolony - odradzam styczeń/luty a polecam maj/czewiec lub wrzesień/październik

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w egipcie na feriach zimowych - nie wiem jak bedzie tam latem ale jesi pogoda bedzie w miare podobna to bardzo polecam

kraj w ktorym jest do zwiedzania co nie miara a dla nie lubiacych chodzenia po zabytkowych swiatyniach jest tez duzo innych zajec, przynajmiej ja mialem takie wrazenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnie wakacje trafiłem na Krym, i przy najbliższej okazji chyba to powtórzę. Ciepło, dla tych co lubią się pluskać - czyste, ciepłe Morze Czarne, w okolicy gdzie byłem (Ałuszta) wina za które można zabić.

Trzeba jasno powiedzieć jednak, że to wakacje z bardzo specyficznym klimatem, Ukraina jest biedna i zaniedbana, na Krymie na każdym kroku widać piętno odciśniętę przez armię.

W sezonie może być tłoczno, ale we wrześniu jest już OK. No i temperatury bardziej ludzkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie mowimy o zadnej wypasionej egzotyce to polecam Egipt

Kazdy znajdzie cos dla siebie, mozna sie poplaszczyc na plazy, jest co zwiedzac, na miejscu dosyc tanio

poza tym ciekawe atrakcje jak jazda przez pustynie na quadach czy nurkowanie

tylko w czerwcu to juz bardzo goraco tam jest, ja bylem w listopadzie i to bylo tak w sam raz ;)

gdziekolwiek sie zdecydujesz jechac polecam wybor hotelu czytajac o nim na forum bo w katalogu czasami pisza rozne rzeczy a szkoda sobie tym zepsuc wypoczynek

co do wyboru biura podrozy kazdy ma wpadki, co osoba to inna opinia wiec musisz po prostu "zaryzykowac"

ja jezdze z triada i jestem zadowolony chociaz mnostwo jest o nich negatywnych opinii

"Tylko prawdziwy mistrz nie obnosi się ze swoim urzeczywistnieniem"

Eleganckie i seksowne buty Pleaser. Ponad tysiąc modeli obuwia na wysokim obcasie i platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już koniecznie nie w Polsce, to polecam Sorrento:

https://maps.google.com/?ll=40.624507,14.39...96,0.068836&t=k

dużo ciekawych rzeczy do zobaczenia:

- wejście na Wezuwiusza

- spacer po Pompejach

- prom na Capri

- spacery po Neapolu ( czasem hardcorowe, szczególnie na rybnym targu tubylcy bywają natrętni )

no i najważniejsze widok na całą Zatokę Neapolitańską i sam Neapol - nocą bajka

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacje tylko pod Gibraltar z Kava travel office ;-)

Ładnie tu jest i sporo do zobaczenia, jak chcesz fotki, to pokażę, tylko nie można popełnić błędu i wynająć hotelu w jakiejś krainie betonu i turystów typu Torremolinos, Estepona czy inna Marbella...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności