Skocz do zawartości

Ile pisać, żeby nie dostać banana?


Kamysto

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam... Napisałem przez dzisiejszy dzień 100 komentarzy na blogach :P Ogólnie to nie są one spamem, pisałem z sensem ;p. Czytałem kiedyś, że nie powinno się dawać zbyt dużo linków w jeden dzień. Macie jakieś doświadczenia z tym? Nie wiem czy mogę dalej komentować czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Napisałem przez dzisiejszy dzień 100 komentarzy na blogach :P Ogólnie to nie są one spamem, pisałem z sensem ;p. Czytałem kiedyś, że nie powinno się dawać zbyt dużo linków w jeden dzień. Macie jakieś doświadczenia z tym? Nie wiem czy mogę dalej komentować czy nie :)

Ja Ci proponuję arkusz excela, w którym wklejaj linki do stron, na których zamieszczasz komentarze. Obawiasz się, że 100 dziennie to dużo, ale zobaczysz, ilu właścicieli blogów twoje komentarze usunie, jak tylko zobaczy, że jest tam link do Twojej strony (nawet bez anchora, ale z imieniem). A po miesiącu zobacz, ile z tych komentarzy zostało, a ile dalej ma linki (czasem komentarz zostaje, ale link już nie).

Niestety niektórzy mają tak, że obawiają się linków wychodzących jak ognia, ale jak zamieszczasz merytoryczny komentarz, to chętnie go zostawią (bez linka już), bo z jednej strony zatrzyma czytelników na dłużej, a z drugiej buduje content podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć z nich pewnie zostanie usunięta znając życie. część z pewnością nie zostanie od razu zaindexowane. sporą część napisałem na starych blogach. trafiłem też na parę zaplecz "tak tak, fotografia slubna to bardzo ciekawy temat" :D

no bo jest przecież jeszcze taka sytuacja. dostane powiedzmy 50 linków z tego, a jak by ktoś na dużej stronie dodał link do mnie, to mógłbym w jeden dzień dostać 1000 linków z tej właśnie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, zdecydowanie lepiej stworzyć swoje własne zaplecze - linki z komentarzy przeważnie no-follow ( są wyszukiwarki z do follow - jednak jak na Polskę jest tego naprawdę mało ) darmowe blogi, seo teksty + backlinki mogą pomóc ;)

cropped-test1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności