Skocz do zawartości

[Szukam] Praca zdalna / Kraków - SEO


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje pracy w zakresie SEO – pracy zdalnej/Kraków (mieszkam w Libiążu - 50km od Krakowa). Posiadam doświadczenie od 2008 roku na rynku polskim oraz amerykańskim. Do tej pory pracowałem na własną rękę. Skończone technikum informatyczne (odbiór papieru w sierpniu - w każdym bądź razie to pewne, po tym co sprawdzałem), matura zdana, stąd też byłbym zainteresowany nawiązaniem współpracy z firmą SEO. Mógłbym pracować w 8h trybie pracy, dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli.

Mogę zajmować się:

- instalacją CMS pod zaplecze, podstawowa konfiguracja (bez pisania modułów, cięcia szablonów)

- uzupełnianie zaplecza (bez pisania artykułów)

- optymalizacją pod SEO

- pisanie opisów do katalogów

- link building (prosiłbym jednak o dostarczenie bazy adresów katalogów, presell page etc. gdyż ze swojej prywatnej nie chciałbym korzystać)

- obsługą automatów (styczność miałem tylko z publikerem, oraz innym opartym na Perl-u, ale program „No Name”, odnośnie innych - kwestia zapoznania się z panelem administracyjnym)

Dodatkowe znajomości:

- HTML, CSS, aktualnie stawiam pierwsze kroki w HTML5

Inne:

Jeśli miałbym zajmować się czymś, czego nie wymieniłem kwestia ustalenia tego "czym" i czy dałbym radę, jestem osobą która się szybko uczy, więc pewnie dam radę.

Wynagrodzenie:

Ze względu, że wolałbym pracę zdalną pewnie większość ofert odpadnie na starcie, choć dojazd do Krakowa nie stanowi problemu, mimo wszystko interesowałoby mnie wynagrodzenie na poziomie 1200-1500 zł na czysto (po odliczeniu ZUS-u etc.). Inne kwoty do rozważenia.

Kontakt:

GG: 8582825

E-mail: bardyt131313@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności