Skocz do zawartości

pożalenie się na fora w Polsce !


kuba1110001

Rekomendowane odpowiedzi

pożalenie się na fora w Polsce !! Dodania linka do kilku for internetowych do większych i mniejszych generowały mi ruch większy jak G, ale się skończyło naszła nagonka na ludzi którzy zarabiają poprzez reklamy, może zal du**ę ściska właścicieli for ze portale zarabiają więcej na reklamach G., to jest tragedia!!! Dziś dostałem 3 wiadomości typu" Proszę usunąć linka bo bamma zrobimy" i proszę wykupić reklamę chciałem pozycjonować normalnie ale widzę ze się nie da, w sposób naturalny !!! Pozyskać odbiorców.

Dodam że nawet po napisaniu z 1000 sensownych postów i zamieszczenie linka mija się z celem ponieważ moderator to wahaczy i będzie chciał usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam fora i co dziennie spam od takich osób co reklamuja mydlo i powidlo. Forum motoryzacyjne -> posty i linki od oriflame, forum regionalne -> posty typu praca warszawa. To nie o linki chodzi, a o syf jaki jest tworzony na forach. U siebie mam od razu nofollow na calosc i do tego bany leca od razu za takie posty, bo wiadomo ze w regulaminie jest JAK WOL napisane jakiego typu informacje i gdzie mozna zamieszczac. Takze najpierw regulamin, a potem zalenie sie tutaj ;P

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje że jego forum jego prawo, ale bez przesady....

Spamujesz i jeszcze masz żal ? :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhh a jeśli stwierdzisz ze strona jest przydatna, nie jest to 1050 link z oriflamę, wiesz ja nie robię to programem tylko wszytko ręcznie i dbam o to aby nie wyglądało to jak syf :D ale cierpią ci zawsze co chcą coś przekazać. Myślę ze informowanie kogoś jak napisze z 100 postów przez miesiąc i to z sensem, i potem info od moderatora o tym ze linka nie może umieścić to jest świństwo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dajesz tego linka, w poście i jest związany z tematem czy w sygnaturce? Ja nieraz usuwam nawet po tygodniu jak nabije sporo mi contentu, nie czyta regulaminu lub spamuje nieumiejętnie, a to już nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest "swinstwo", a co nie jest ;) Wiem ze wiekszosc wlascicieli for czy portali patrzy na tego tupy wpisy tak samo, taktujac je jak spam - tyle ze wprowadzony recznie. Ja ostatnio wywalilem 20 ogloszen na forum typu "sprzedam dolary", "sprzedam kotony", "sprzedam euro" - roznily sie tylko tytulem ... mozna bylo napisac jeden post "sprzedam euro, dolary, korony, etc" i pewnie by przeszlo bo adres byl lokalny. Na szczescie po tego typu akcjach juz mam w regulaminie wyraznie mam zaznaczone ze NIE wolno dodawac masowo ogloszen o podobnej tresci - wiec wszystko poszlo w kosz. Jak sie nie mysli to sie nie ma ;P

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności