Skocz do zawartości

pożalenie się na fora w Polsce !


kuba1110001

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłbym tytuł wątku na "pożalenie się na spamerów/szeptaczy/sygnaturkowców w Polsce"... :D

Dodam że nawet po napisaniu z 1000 sensownych postów i zamieszczenie linka mija się z celem ponieważ moderator to wahaczy i będzie chciał usunąć.

To takie luźne przemyślenia po napisaniu 20 postów i banie, czy rzeczywiście pisałeś "1000 sensownych postów"? Z moich doświadczeń wynika, że nawet na najbardziej rygorystycznych forach VIP-om dają fory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja nieraz usuwam nawet po tygodniu jak nabije sporo mi contentu, nie czyta regulaminu lub spamuje nieumiejętnie, a to już nie mój problem.

Tak to prawda :) Ty usuwasz nawet te posty, w których nikt nie zamieścił żadnych linków. Wystarczy, ze dyskutant ma inne zdanie jak twoje.

Best military dog tags in the world.  :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak hitem jest elektroda.pl, gdzie za sygnaturkę płaci się punktami (które, nawiasem mówiąc, można kupić za PLN), a linki z sygnaturek i tak nie są widoczne dla Googlebota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda :) Ty usuwasz nawet te posty, w których nikt nie zamieścił żadnych linków. Wystarczy, ze dyskutant ma inne zdanie jak twoje.

A to chyba o czymś nie wiem, ale zawsze na pm możesz mnie oświecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba o czymś nie wiem, ale zawsze na pm możesz mnie oświecić.

Nie ma o czym gadać :)

Napisales ostatnio artykuł " Masowa wysyłka powiadomień o nienaturalnych linkach "

Napisałem tam króciutko jakie mam na ten temat zdanie.

Na dzień dzisiejszy mój post został usunięty.

No, ale może to automat mnie tak potraktował, skoro nic o tym nie wiesz :)

Best military dog tags in the world.  :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko.0

Ja na ten blog zaglądam co kilka dni, już masz zamieszczony ten komentarz, jeśli Cie to ucieszy :faja:

Wracając do tematu to dalej rozwijajcie serwisy, które pomagają pisać dzieciom na forach tym mniej forów będzie mieć mozliwość wstawiania linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masa forów zostanie, ale te najlepsze fora od pewnego czasu uzbrajają swoje linki w nofollow lub bardziej rygorystycznie do linków podchodzą. Przez spam, ale również z winy Google, bo boją się, że polecą za wychodzące linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, iż problem wynika z tego faktu, że ktoś wchodzi na czyjeś podwórko i chce ustalać własne zasady?

Aaaa to chyba wolę dalej zamiast linków spamowaś kobiecymi gifami ;)

0_0_427097081_Mniam_przez_xawery_middle.gif

Teraz wyobraź sobie, skosiłeś trawnik na 1 mm na całej długości, oznaczyłeś iż jest zakaz wejścia i robienia na nim.. a ja wchodzę i ci na nim kasztanie, zaznaczając swoje istnienie na tym terenie, śmierdzi co nie?

Ja mam inny problem, i tyczy się on wszystkich wolnych kobiet, JAKIM PRAWEM MAJĄ NIEREGULARNY OKRES, CZY ONE WIEDZĄ JAK STRES ZWIĄZANY Z JEGO NADEJŚCIEM WPŁYWA NA NASZĄ PSYCHIKĘ ORAZ OGÓLNY STAN ZDROWIA?

No i coś o polityce ;)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XWSQlNEStCM

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby nie wyglądało to jak syf

to jest świństwo!!

i chyba wszystko w temacie co ?

Sorki ale niektórym od tego SEO w du***h i głowach sie piapierd***liło proponuję rozpedzić sie z większej odległości i tryknąć głową w mur może wtedy zrozumie jeden z drugim podstawową prawdę, że :

1. forum ma swojego właściciela i to on decyduje co tam może być a co nie

2. zarabiasz na reklamie i SEO ? To się jeden z drugim nie dziw, że inni też chcą zarobić.

i jeszcze jedno, jak tak się przyzwyczailiście do "darmochy w internecie" to swoje usługi też świadczcie za darmo ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności