Skocz do zawartości

Jak długo czekacie na dodanie strony do wyszukiwarek?


thojro

Rekomendowane odpowiedzi

Stronke dodałem do Google, NetSprint, Onet i wiele, wiele innych. Niestety ale mija miesiąc a mojej strony jak nie było tak nie ma w katalogu żadnej polskiej wyszukiwarki. Czy to ja coś źle robie, czy wyszukiwarki tak długo indexują? Jak długo czekacie na dodanie waszych stron do wyszukiwarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, powiedz mi czy w ciągu tego miesiąca zamieszczałeś linki do swojej www w innych zakamarkach netu, głównie katalogach? To zwiększy szansę na indeksację Twojej www, bo robot indeksując jakiś katalog przeskoczy z linku Twojego na Twoją www i ją pożrę.

No chyba, że mówisz o... katalogach wyszukiwarek, w temacie piszesz o wyszukiwarkach, w poście juz o katalogach, zatem nie wiem do końca.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może troszeczkę namieszałem, ale chodzi mi o to, aby strona pokazywała się w wynikach wyszukiwania. Co muszę zrobić aby przyśpieszyć ten proces? No nie chodzi mi oten zez stopki ale o inny. Co do stopki to mam inną historię. Przejąłem tą domenę i google nie zmienia jej opisu na mój, ale cały czas wyświetla ten kogoś od któego przejąłem domenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry - mimo, że dział dla początkujących to jednak nie piaskownica....

Weź się za czytanie forum jeśli chcesz cokowiek uzyskać.

Gdybym na Twe pytanie odpowiedział twierdząco to obawiam się , że sam zrobiłbyś sobie krzywdę nieumiejętnym zdobywaniem linków.

Polecam czytać forum.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności