Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jężeli masz ochotę walczyć z prawami natury to walcz -> powodzenia życzę :D

Tylko właśnie prawo natury jest takie, że homoseksualizm występuje u co najmniej kilkuset gatunków zwierząt. Wynika z tego, że homo jest jak najbardziej zgodne z naturą.

Gdybyś znał nauki Freuda, "ojca" psychoanalizy, a konkretniej tak zwane "mechanizmy obronne":

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mechanizmy_obronne

to byś wiedział, że takie gwałtowne zaprzeczanie i walka z homo często oznacza, że dana osoba jest ukrytym homoseksualistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byś wiedział, że takie gwałtowne zaprzeczanie i walka z homo często oznacza, że dana osoba jest ukrytym homoseksualistą.

to już słyszałem tyle razy, że przestaje być śmieszne :) jeden z argumentów które mają mi zamknąć gębę -> sory, nie działa :D ale ciesze się że został podany :)

co do zgodności z naturą zachowań homoseksualnych to powiem tak -> jest wielu uczonych na tym świecie, pytanie ilu jest faktycznie mądrych, poza tym wysyp pseudonaukowych bzdur ostatnio jest tak duży że trudno sie już połapać co i jak :D a może celem przeprowadzenia tych badań jest chęć "unormalnienia" własnych skłonności? :) jeżeli widzisz w tym jakiś sens to gratuluję, dla mnie nie ma to sensu chyba że ma to dowieść że istnieją jednostki upośledzone także w wśród przedstawicieli innych gatunków :)

btw. trochę mnie zaczyna martwić ilość zwolenników tej idiot mody na "tolerancję", miejmy nadzieję że ta moda bardzo szybko umrze śmiercią naturalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ładnie rozwinięte mechanizmy obronne, brawo

bardzo dziękuję, staram się, moje dzieci w tym roku idą do szkoły i a jakoś mam wrażenie że nie potrzebny im jest ani kontakt z takim rodzajem moralności ani ten typ tolerancji szczególnie że poza szkodzeniem nie ma on żadnych praktycznych ani logicznych przesłanek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że poza szkodzeniem nie ma on żadnych praktycznych ani logicznych przesłanek

Sądzisz, że natura tworząc homoseksualistów nie ma w tym ważnego celu? Sądzisz, że ludzie są mądrzejsi od niej i lepiej wiedza co jest lepsze dla ewolucji?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że poza szkodzeniem nie ma on żadnych praktycznych ani logicznych przesłanek

Sądzisz, że natura tworząc homoseksualistów nie ma w tym ważnego celu? Sądzisz, że ludzie są mądrzejsi od niej i lepiej wiedza co jest lepsze dla ewolucji?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno je bezlitośnie wyżynano ( w 80 karach świata jeszcze są kary za homo), teraz jest tolerancja, jak będzie 1 osoba pracować na 5 emerytów znowu je zacząć wyżynać lub karać :)

Ponowię pytanie - co z rodzinami/osobami heteroseksualnymi, które nie mają dzieci? Je też chcesz wyżynać/karać, bo ktoś je będzie utrzymywał i nie ma z nich pożytku?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś znał nauki Freuda, "ojca" psychoanalizy, a konkretniej tak zwane "mechanizmy obronne":

https://pl.wikipedia....hanizmy_obronne

to byś wiedział, że takie gwałtowne zaprzeczanie i walka z homo często oznacza, że dana osoba jest ukrytym homoseksualistą.

zgodnie z ta teoria jestem muzulmaninem. bo przeciez nie cierpie ich, staram sie by dziecko szlo do szkoly gdzie jest ich najmniej, itd, a wiec, jestem ukrytym muzulmaninem.

a co do problemu, to jest to proste. nie zagladaj sasiadowi do lozka i bedzie ok, ale tez niech on nie wylazi z tym lozkiem na ulice, bo co mnie obchodzi ze ktos jest gejem.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że natura tworząc homoseksualistów nie ma w tym ważnego celu?

Też zacząłem się nad tym zastanawiać i myślę, że jest to reakcja obronna natury na jej wypaczanie i różne próby jej modyfikacji*** natura po prostu chce aby to wszystko zaczęło się od nowa z czystą kartą ;)

*** czytaj wypaczania.

Natura i biologia chyba nie bez przyczyny stworzyły podział na płeć i związane z tym sprawy pod tytułem "przetrwanie gatunku" i jest to póki co norma bo aby coś było normalne musi występować powszechnie oraz posiadać powszechną akceptacje.

Argumenty odnoszące się do przykładów w przyrodzie są śmieszne bo jak już wspomniałem zachowania homoseksualne wśród zwierząt podyktowana są zupełnie czymś innym. Równie dobrze przykładowo facet który poderżnął gardło kochankowi swojej żony tłumaczył się przykładami walki o dominacje w stadzie u zwierząt ;) albo kobitka która zabija faceta tłumaczyła by się zachowaniami pokopulacyjnymi modliszki ;P. Grubo pojechałem ale to tylko po to aby wskazać na absurdalność takich porównań.

Homoseksualiści moim zdaniem powinni mieć swoje prawa ale na pewno nie zrównane z parami hetero które państwo wspiera w nadziei na przyrost pogłowia podatników do oskubania (w przyrodzie nazywa się to przedłużaniem gatunku) i jest to normalne oraz uzasadnione ekonomicznie, chyba nikt nie zaneguje wpływu tej sprawy na przykład na obecne kłopoty z ZUS ?? .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za wcześnie na rozpoczęcie nowego. Po za tym wszystko odbędzie się drastycznie, na zasadzie pełnego resetu. Tak jak dinozaury, były i ich nie ma. Powstały inne stworzenia. Natura co jakiś czas zmienia swoje dzieło, to nie jest reakcja obronna, to jest ewolucja.

Skąd wiesz,może natura szykuje nam nowy sposób rozmnażania. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze za wcześnie na rozpoczęcie nowego. Po za tym wszystko odbędzie się drastycznie, na zasadzie pełnego resetu. Tak jak dinozaury, były i ich nie ma. Powstały inne stworzenia. Natura co jakiś czas zmienia swoje dzieło, to nie jest reakcja obronna, to jest ewolucja.

Ja myślę, że proces degradacji został już rozpoczęty i idzie pełną parą. Ewolucja to rozwój nie degradacja. Pewnie wszystko zresetuje matka natura albo jakiś palant wciskając guzik.

Kurcze, do Kościoła albo na spacer idźcie a nie tylko o gejach i lesbijkach

Dopiero śniadanie wciągam :P

utib.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności