Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest na temat

Pytanie do Ciebie w tym wątku nie są na temat bo nie potrafisz na nie odpowiedzieć?

a na ten temat nie chcę rozmawiać bo uważam że w większości wypadków koryguje to życie

Możesz ten temat rozwinąć czy też to będzie nie na temat?

właśnie starasz mi się wmówić że hetero i homo to to samo bo mają w jakimś tam szczególnym przypadku wspólną cechę

Homo są według Ciebie gorszym gatunkiem ludzi?

oddaje ci pole do dowolnej interpretacji

Wcześniej sam sobie dałeś to pole.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie muszę niczego wmawiać - w obu przypadkach to ludzie, których Ty podzieliłeś na lepszych i gorszych, co już samo o Tobie świadczy.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tego się mają "zdrowe" osoby (heteroseksualne), które również nie biorą udziału w wymianie pokoleń i nie decydują się na dzieci

To się nazywa manipulacja, bo rozmowa nie dotyczy preferencji seksualnych tylko związków, małżeństw. Aby z góry jakby obalić następny argument - małżeństwa bezdzietne - napiszę tak : wsparcie państwa i związane z tym przywileje dotyczą tych związków które mają biologiczne "szanse" na przedłużenie gatunku ;). Zaś co do adopcji to już ktoś też poruszył argument biologiczny, ja dodam obyczajowy (tradycyjny - rodzina) oraz fakt, że tak naprawdę nie ma dowodów, że wpływu na dziecko brak (są ale sfałszowane) a dowody na wpływ negatywny są negowane na zasadzie zacietrzewienia i poprawności politycznej . Tyle w temacie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby homoseksualne również mogą być w związkach/małżeństwach. I tym bardziej skoro rozmowa nie dotyczy preferencji seksualnych, to ciekawy jestem, dlatego jedna grupa jest OK, mimo że nie chce mieć dzieci, a druga nie jest już w porządku, bo nie może mieć dzieci.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż Ci napisałem - państwu czyli nam, bardziej opłaca się wspierać te związki które mają większe szanse na zwiększenie pogłowia do strzyżenia - stąd preferencje . Naprawdę te zależność ciężko zauważyć ? Za 100 i więcej lat wszystko to pizgnie z wielkim hukiem jak tak dalej będzie się kombinować z ludzkością , teraz wychodzą nam bokiem różne rzeczy, wystarczy popatrzeć dookoła na wzrost tzw "chorób cywilizacyjnych" . Co będzie jak zaczną finalizować kombinacje ze "sztucznym człowiekiem" ? Strach się bać :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu do tego mieszasz państwo?

A o co w tym wszystkim chodzi ? Sprawa rozbija się o "przywileje" i ulgi oraz udogodnienia prawne które powstały przypomnę raz jeszcze by chronić / wspomagać rodzinę , w nadziei na produkcję ;).

Tak czy inaczej nie ja wmieszałem w to państwo i prawo tylko homoseksualiści w to wmieszali żądając równych praw z "normalną" rodziną / małżeństwem. Państwo nie państwo nawet stado chroni swoje potomstwo wspólnie ...

Nie mam nic przeciwko związkom homików (są takimi samymi ludźmi jak ja a czasami nawet mądrzejszymi ;) ) natomiast nie wyrażam zgody na zrównanie czegoś co nie jest normalne i sprzeczne z naturą z rzeczami normalnymi i naturalnymi , tylko tyle i aż tyle . Związki homików powinny mieć swoje prawa natomiast zrównanie ich z prawami małżeństw czy związków hetero noł łej ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w mojej wypowiedzi, którą zacytowałeś, nie chodzi o równe prawa :P Ona odnosiła się do stwierdzenia, że osoby homoseksualne są pasożytami/chore, bo nie mogą mieć dzieci - i jak w tym kontekście nazwać osoby heteroseksualne, które.też tych dzieci nie mają (vide przykład Pawłowicz).

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mam dość pedalstwa w telewizji. Gej mi mówi jak mam tańczyć, co mam jeść jak się ubierać.. Więc postanowiłem jako wolny człowiek wyrazić to na facebooku bo przecież mamy 21 wiek i tak się robi :) Opisałem krótko i kulturalnie stronę itp. I mi ja osunęli ... Nie wiem dlaczego, naprawdę nikogo tam nie obraziłem.

A Wy co myślicie o homoseksualistach w mediach? Zauważyłem, że teraz modnie mieć jakiegoś geja w programie. Niedługo będą nam wmawiać że to są autorytety.. Uważam, że nie powinno się tego tolerować tylko leczyć tak jak pedofila. Istnieją przypadki wyleczenia z homoseksualizmu. Jednak teraz prościej jest ich zaakceptować niż wydawać kasę na leczenie. Zresztą pedały są i w parlamencie UE i ONZ pewnie mają spore lobby na to aby dawać im kolejne przywileje na związki, akceptacje społeczną, adopcja dzieci .

Krzysztof wątek tak się zaczął w ten sposób: media, autorytety, leczenie.

Potem pojawiły się oczywiście inne wątki. Więc chyba Ty manipulujesz.

napiszę tak : wsparcie państwa i związane z tym przywileje dotyczą tych związków które mają biologiczne "szanse" na przedłużenie gatunku

Co to ma wspólnego z tym na przykład?

tak są gorszym i chyba to już wiele razy wyraziłem

To już było przerabiane, podobno tylko Aryjczycy byli ludźmi o to Ci chodzi kayman?

A o co w tym wszystkim chodzi ? Sprawa rozbija się o "przywileje" i ulgi oraz udogodnienia prawne które powstały przypomnę raz jeszcze by chronić / wspomagać rodzinę , w nadziei na produkcję

A no oto, że ludzi o odmiennej orientacji traktuje się często jak podludzi a to mi się niezbyt dobrze kojarzy.

Związki homików powinny mieć swoje prawa natomiast zrównanie ich z prawami małżeństw czy związków hetero noł łej

Czemu używasz pogardliwy określeń, czujesz się wtedy bardziej hetero?

O jakich prawach mówisz?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Berebant - związek homo to nie powinno być małżeństwo w tradycyjnym rozumieniu i tak samo w tej samej literze prawa. Dlatego powinna powstać osobna konstrukcja pt. "związek partnerski" który nie będzie miał tych samych przywilejów co rodzina "reprodukcyjna". Niech mogą po sobie dziedziczyć odwiedzać się w szpitalu bez przeszkód jako "rodzina" - ale nie powinni mieć ulg związanych z oczekiwaniem na to, że będą mieć dziecko.

Co do systemu emerytalnego bo o tym gdzieś wcześniej wspominałeś - to system jest w tym momencie chory bo jest oparty o rozwiązanie Bismarckowskie - zakładające, że populacja cały czas wzrasta i kolejne pokolenia płacą staremu pokoleniu. Tymczasem powinno to być tak, że każdy odkłada na siebie - czyli to w jakim kierunku idzie OFE. Osobno mówiąc nie może być też tak, że populacja ciągle się zwiększa z tego prostego powodu, że nasza planeta ma limity, za chiny ludowe nie "obsłuży" np. 50 miliardów ludzi. W każdym razie nie bez ekstremalnie drastycznych zmian i terroru - przy takiej liczbie ludzi praktycznie wszyscy musieli by być już nawet nie wegetarianami a weganami, byłaby racjonowana woda i wiele innych przykrych rzeczy.

Co do produkcyjności homosiów - to wydaje mi się, że tutaj akurat mogą mieć potencjał większy niż tradycyjna rodzina, bo nie mając dzieci mogą całkowicie poświęcić się pracy, co oznacza większe dochody i teoretycznie większe podatki, a na pewno więcej wytworzonych dóbr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności