Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu używasz pogardliwy określeń, czujesz się wtedy bardziej hetero?

A czemu piszesz głupoty ? czujesz się bardziej homo ?

Pogardliwa nazwa dla mnie to ta na "p" albo "ciota" i ciotą dla mnie jest niejaki jacykow czy biedroń i tyle w temacie homików.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego tak twierdzisz, dlaczego ich obrażasz?

Sami siebie obrażają wywlekając "szczegóły techniczne" związków i naprawdę nie ma to nic wspólnego z prowokacją, Natomiast niejako wzorem w tych sprawach jest dla mnie Tomasz Raczyk , którego szanuję i idzie z nim porozmawiać , nawet bardzo mi się spodobał wywiad z nim jego partnerem. Niestety ale po obu stronach są ludzie i barany z jednej strony cioty z drugiej debilne goryle po lobotomii . Tyle mojego ..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienimy czyjegoś nastawienia nawet rozsądnymi wypowiedziami, dlatego uważam, że ta rozmowa prowadzi donikąd.

Należy szanować każdego człowieka i tyle, niezależnie od wielu kwestii .. szczególnie, że orientacja w 80% jest rzeczą wrodzoną .. jakbyście się czuli jakbyście byli na miejscu tych osób bądź jeśli Wasz syn byłby gejem ? tak tak wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiem..

Guzik wiesz , każdy człowiek jest inny i każdy człowiek pracuje sam na to aby go szanować i na swój szacunek dla innych. Niestety w wiekszości jest taka sytuacja jak z "narodem wybranym" czyli - jak się z nimi nie zgadzasz to jesteś antysemitą i zwolennikiem holokaustu . Podobnie jest w tej "bajce" jak jesteś w opozycji to jesteś homofobem i "wsteczniakiem" - pieprzona hipokryzja dotyka obie strony . W mojej opinii (co wielokrotnie podkreślam) najbardziej nietolerancyjni są ci którzy najgłośniej o tolerancji krzyczą .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami siebie obrażają wywlekając "szczegóły techniczne" związków i naprawdę nie ma to nic wspólnego z prowokacją,

To nie jest powód do obrażania kogokolwiek. Masz prawo nie zgadzać się z ich postępowaniem, krytykować, ale nie obrażać.

Niestety ale po obu stronach są ludzie i barany z jednej strony cioty z drugiej debilne goryle po lobotomii

Mnie nie obchodzi kto kim jest, co robi, co mów.

Nie obrażam nikogo publicznie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi kto kim jest, co robi, co mów.

vs

To nie jest powód do obrażania kogokolwiek. Masz prawo nie zgadzać się z ich postępowaniem, krytykować, ale nie obrażać.

Nie ma w tym sprzeczności ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś weź Ty "czep się tramwaja" co ? Bo w zacietrzewieniu pierniczysz jak potłuczony ;) odrzucając logikę a logika wskazuje, że skoro "nie obchodzi co mówi" to w sprzeczności jest zwracanie na to uwagi.

Chcesz dyskutować to myśl logicznie i nie sugeruj interlokutorowi co miał na myśli bo nie masz o tym bladego pojęcia ;)

Żeby nie którzy tyle energi wkładali w solidarność społeczną i walke o jego lepszy byt co w kampanie pro i anty gejowskie to byśmy mieli w Polsce Luxemburg :D

Gdyby uchwalili ustawę o związkach partnerskich to byłby święty spokój (co prawda do czasu bo eskalacja żądań jest pewna jak w banku) i nie byłoby problemu, ale jak to u nas jest sprawy załatwia się pod dywan ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby uchwalili ustawę o związkach partnerskich to byłby święty spokój (co prawda do czasu bo eskalacja żądań jest pewna jak w banku) i nie byłoby problemu,

imo to co napisałeś w nawiasie jest właśnie powodem by takowej nie było, chyba jednak lepszy ten dywan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo to co napisałeś w nawiasie jest właśnie powodem by takowej nie było, chyba jednak lepszy ten dywan

Tylko pod warunkiem respektowania przez polskie instytucje prawa obowiązującego , żeby nie było tak, że przychodzi facet do szpitala dowiedzieć sie o stan zdrowia swojego partnera (jest pisemnie upoważniony do tego) a strzykawa mu odmawia bo nie jest rodziną , albo partner umiera i pomimo testamentu sąd oddaje wszystko rodzinie , taka strzykawę powinno sie wywalic z roboty a sędziemu zasugerować zmiane zawodu ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności