Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

(co prawda do czasu bo eskalacja żądań jest pewna jak w banku)

Wróżka? Nie damy mniej bo będą chcieli więcej, ciekawy punkt widzenia.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gdyby uchwalili ustawę o związkach partnerskich to byłby święty spokój (co prawda do czasu bo eskalacja żądań jest pewna jak w banku) i nie byłoby problemu, ale jak to u nas jest sprawy załatwia się pod dywan

Nie zrobią tego bo to jest idealny temat zastępczy do odwrócenia uwagi od poważnych kłopotów jakie Polska ma i jest to taki jeden z asów na moment krytyczny :)

Proste homoseksualizm jest małym odsetkiem społeczeńśtwa więc muszą sie dopasować do reguł wiekszości i naturalną koleją rzeczy nie będa mieli równych praw w pewnych kwestiach, tak było jest i będzie. Większośc najbardziej drażni możliwośc adopcji, uczenia dzieci i pokazywania ich orientacji publicznie , zakazać tego jak się zakazuje pewnych praktyk religijnych w danym kraju i większośc to zaakceptuje. Jednak stado baranów z obydwu stron woli wynajdywac wszelkie powody i marnować energie na wszystko inne oprócz najprostszego najprostszego rozwiązania . Wola byc manipulowani jak tresowany pies. Ludzie technologicznie sie wybili szybko ale społęcznie cofamy sie to średniowiecza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem to co mnie spotkało to nikomu w głowie się nie pomieści (nawet najlepszemu scenarzyście od SF) i żadnej tragedii nie robię z tego ;) , po prostu nic co ludzkie .. I tak dalej ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz, że publicznie opiszę to co mnie spotkało cze czego doświadczyłem ? ;). Za to mogę napisać, że mam mnóstwo znajomych homików i z niektórymi często "imprezuje" czy spotykam się i podobnie jak tutaj czasami dyskusje "ocierają" sie niomalże o rękoczyny ;) co nie przeszkadza nam razem wyskoczyć coś zeżreć czy napić sie wódy ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja nie mam mnóstwo takich znajomych (bez insynuacji) ale nie w tym rzecz, pozwolę odpowiedzieć sobie za Ciebie: zrozumiałbyś i zmieniłbyś pogląd na wiele rzeczy, również na temat kościoła, który w tym momencie wykluczyłby ze swojego społeczeństwa bliską dla Ciebie osobę. Zaznaczę, że wykluczyłby jest delikatnie powiedziane, bo ja nazwałbym to nawet pogardą.

Ps Ci ludzie się nie zmienią, tego się nie leczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzisz, że publicznie opiszę to co mnie spotkało cze czego doświadczyłem ?

To po co w taki razie to:

Z całym szacunkiem to co mnie spotkało to nikomu w głowie się nie pomieści (nawet najlepszemu scenarzyście od SF) i żadnej tragedii nie robię z tego

Dla wzbudzenia ciekawości?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zmieniłbyś pogląd na wiele rzeczy, również na temat kościoła

Pomimo tego, że jak byłem kiedyś ministrantem i pewien ksiądz infułat próbował mnie hmm "ten teges" (co się skończyło złamaniem jego szczeki a mojej ręki) nie zmieniłem swojego zdania co do wiary i kościoła, jak już "podrosłem" parę razy spotkaliśmy się i jak normalni ludzie pogadaliśmy. Także myslę, że raczej mam "zdrowe" podejście do ludzkich "ułomności" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że jak byłem kiedyś ministrantem i pewien ksiądz infułat próbował mnie hmm "ten teges"

W świecie hetero też zdarzają się podobne "ten teges".

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy tolerancyjni - czy to tak wiele ?

Ależ oczywiście, tylko nie mylmy tolerancji z propagowaniem ani z nazywaniem czegoś normalnym co normalne nie jest. Natomiast nie można potępiać ludzi tylko dlatego, że są "inni" o ile nie łamią prawa lub nie krzywdzą innych. Szczerze to kiedyś mnie wkurzało opaczne rozumienie (pejoratywne) określenia czegoś jako "nienormalne" - dla mnie jest to suche stwierdzenie faktu bez żadnego ładunku emocjonalnego , teraz te opaczne rozumowanie wzbudza u mnie tylko uśmiech politowania. To tak dla jasności jak ja to wszystko rozumiem .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstytucja Polski...

Art. 18.

"Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny..."

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajmy im prawo BYCiA CZŁOWIEKIEM.

Ale nikt im nie odbiera prawa bycia człowiekiem...

a prawo do normalnego życia ?

Ja też mam właśnie prawo do normalnego życia... i nie życzę sobie propagowania homo...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności