Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

osobom o innych upodobaniach seksualnych nie zależy na tym aby nazywać ich małżeństwem

Niestety tym "wojującym" zależy na tym i to chyba oni powodują agresje drugiej strony i zacietrzewienie nie pozwalające na szybkie usankcjonowanie prawne takich związków, dodatkowo dochodzą do tego takie problemy jakie wcześniej opisałem (prawne w sądach i w szpitalu). Polskie prawo pozwaja już w chwili obecnej na rozwiązanie paru kwestii na drodze prawnej, niestety pierdzistołki w różnych instytucjach nie respektują prawa. Inna rzeczą jest radosna twórczość naszych (p)osłów produkujących debilne i czasami sprzeczne ze sobą ustawy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@bogdan bo ksiądz tak powiedział na mszy. I tak będzie równość i poszczególne jednostki tego nie zmienią ... jeszcze niedawno pewnie wielu z Was ciężko było zrozumieć, że kolorowy jest człowiekiem a nie zwierzęciem .. ale nic tylko pogratulować = jest postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwijmy to inaczej ale dajmy im prawo BYCiA CZŁOWIEKIEM.

no to właśnie nazywamy to inaczej -> geje, homo, pedały, cioty etc. i okazuje się że jesteśmy homofobami -> więc gdzie ta tolerancja :D jak ich to obraża to nich się nie wychylają i nikt im złego słowa nie powie :)

tak naprawdę to wychodzi na to że się obrażają na nas że w ogóle ich zauważamy robiąc jednocześnie paradę równości -> imo paranoja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym "wojującym" zależy na tym i to chyba oni powodują agresje drugiej strony

Aha, tak mówił jeden facet po tym jak podbiło oko żonie.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan mam dzisiaj dobry humor... Więc zniżę się do Twojego poziomu... :)

A to do czego?

Więc czego co..?

po tym jak podbiło oko żonie.

Kto?

tak mówił jeden facet

Jaki facet?

po tym

Po czym..?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo każdy człowiek ma prawo do RÓWNORZĘDNEGO TRAKTOWANIA W ŚWIETLE PRAWA.

Z pewnymi wyjątkami jak na przykład niepełnosprawni którzy muszą mieć większe wsparcie prawno-państwowe od reszty ludzi jak i wsparcie państwa dla związków (nazwę je) "prokreacyjnych" ;) pozwalających na "zachowanie gatunku" , to są w sumie drobiażdżki . Ja cały czas mam takie przekonanie, że sprawa rozbija sie bardziej na kwestii nazewnictwa ni daniu równych praw jak czytam bzdurne sugestie/projekty eurokomuny takie jak ten aby unikać / zastąpić określenia mama/tata określeniem rodzic ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kayman w du*ie mam to czy masz 70000 komentarzy, czy jesteś administratorem tego forum - zachowuj się !! jak chcesz prowadzić rozmowę to się opanuj i czytaj ze zrozumieniem.

Mowa o nazwie związku a nie o orientacji seksualnej !

Bez obrazy ale używaj wyszukanych słów i nie obrażaj innych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale używaj wyszukanych słów i nie obrażaj innych !

kayman w du*ie mam

nie wpierdala*cie nosa w nie swoje sprawy

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czego co..?

Ja mam jeszcze lepszy

Nie czego co tylko co do czego.

Kto?

On.

Jaki facet?

Taki sobie.

Po czym..?

Jako to po czym, po tym.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o nazwie związku a nie o orientacji seksualnej !

myślałem że ma to ścisłe powiązanie ale okazuje się że każdy ma swoje definicje :D

jeżeli kogoś obraziłem to bardzo przepraszam -> sam już nie wiem jak szanowny homoseksualista chce być nazywany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "ad personam" wolałbym poznać to czy homoseksualizm jest normą i pojecie normy ;), że tak wsadzę głębiej kij w mrowisko ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności