Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

podkreślenie słów kluczowych nie jest wyzywaniem innych osób.

nie wpierdala*cie nosa w nie swoje sprawy

Czyli Ty możesz wpierda... się w nie swoje sprawy. Ale inni nie mogą... Tak? I to jest według Ciebie ta tolerancja... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tylko co do czego.

No właśnie do czego?

Taki sobie.

Ale jaki sobie?

to po czym

po flaszce chyba... na łeb

On.

Ale jaki on?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan do tego chcą być uznawani za ludzi będąc ludźmi :D -> coś z tego rozumiesz?

Nie tak dawno nazwałeś homoseksualistów gorszym gatunkiem ludzi, więc w tym kontekście "uznawanie za człowieka będąc człowiekiem" jest więcej niż logiczne :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś z tego rozumiesz?

Tak... Mamy przyczajoną opcję gejowską na PiO :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno nazwałeś homoseksualistów gorszym gatunkiem ludzi, więc w tym kontekście "uznawanie za człowieka będąc człowiekiem" jest więcej niż logiczne

ale oni domagają się uznania ich człowieczeństwa od all, nawet od tych co już dawno to uznali, imo coś jest na rzeczy jak tak bardzo się tego domagają :) pewnie okazało się że ich "przypadłość" i obnoszenie się z nią nie jest powszechnie akceptowana :)

@kayman przepraszam za ostre słowa... może trochę przesadziłem .. nie jestem zawistny ..

nie ma sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no odpadam albo jazdy nazewnicze, albo pytania niewidomego albo jazda szwoleżerska po logice, spadam zrobić jakieś zarełko i pofocić , stosunkowo udanej nocy wszystkim ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gej i lesbijka zawsze są ludźmi z pełnią przysługujących im praw i szacunku oraz zachowania godności i mnie jakoś nikt nie zmusza, żebym uznawał homoseksualistę za człowieka, bo dla mnie jest to logiczne. Natomiast nielogiczne i całkowicie niedopuszczalne jest dla mnie nazywanie ich z tego powodu gorszymi czy "niedorobionymi" (w bardziej przyzwoitej formie).

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie ja jeden objadam się na noc... więc @beebant nie dziwię się, że spożywasz śniadanka o 11-12 :D

Dla mnie jest to dociekanie, interesowanie się kogoś życiem .. ciekawi Was jak żyje sąsiad, ile zarabia, jak często du*pczy, jaką wyznaje religię, do jakich klubów chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nielogiczne i całkowicie niedopuszczalne jest dla mnie nazywanie ich z tego powodu gorszymi czy "niedorobionymi" (w bardziej przyzwoitej formie).

a logiczne jest nazywanie mnie homofobem jak nie chce ich znać i nie chce o nich wiedzieć? jak widać można wykazać ułomność każdego homo na poziomie fundamentalnym oraz szkodliwość ich działań na płaszczyźnie społecznej, więc zamiast prób przeforsowania swojego widzimisię niech oni raczej się dostosują do panującego porządku rzeczy i nikt nie będzie miał pretensji do tego że istnieją :)

To nie był żart. Nie masz czego gratulować.

jaka szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności