Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście obrzydzenie bierze jak widzę pedałów trzymających się za ręce, bo to nie jest NORMALNE

A obrzydzenie nie bierze Cię, jak widzisz dwie kobiety trzymające się za ręce, obściskujące się czy całujące się na ulicy?

Czy to jest normalne?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bodzio to że zniżyłem się do Twojego poziomu, nie znaczy że pokonasz mnie doświadczeniem... hehe :)

Tacy.

Którzy?

Państwa.

Jakiego państwa?

Naukowo się domyślam.

A co to za nauka?

Ni to ni owo.

Owo ni co?

Mało

To ile?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jachu - gdyby nikt ich się nie czepiał to by nie musieli walczyć o zrozumienie (urządzać parady). Spójrzcie prawdzie i sobie w oczy.. ile razy widzieliście takich ludzi, którzy publicznie... skrajne (może nie skrajne ale rzadkie) przypadki .. tak jak ktoś się nawali i wystawi du**ę na ulicy.

Jeśli nie jestem np. nie jestem katolikiem (nie jestem wpisany na listę standardu do życia w Polsce) to nie mam do tego prawa życia w tym kraju ?

Najlepiej czekać na lotnisku na "dziwnych" ludzi i blokować im wstęp do kraju .. !

Zachowujecie się jak Putin z igrzyskami .. paranoja .. oni od zawsze mieli bicza nad sobą i są do tego przyzwyczajeni a Wy dążycie do tego aby ktoś Wam ograniczał wolność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu mamy homoseksualistów którzy jak niektórzy twierdzą nic nie wnoszą do społeczeństwa.

i zapewne osiągnęli to dzięki swojemu homoseksualizmowi :) pomijam fakt że hetero jest nieporównywalnie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio to że zniżyłem się do Twojego poziomu, nie znaczy że pokonasz mnie doświadczeniem... hehe

Byłeś już przecież bardzo nisko i dałeś radę jeszcze niżej? Podziwiam

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej już tak, powinny mieć takie prawo.

To może też pozwólmy pedofilom na adopcję...

Byłeś już przecież bardzo nisko i dałeś radę jeszcze niżej?

Bodzio specjalnie dla Ciebie... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej już tak, powinny mieć takie prawo.

Czy uważasz, że dzieci wychowane przez parę homoseksualną mają takie same szanse na zdrowy rozwój psychiczny jak dzieci wychowane przez pary heteroseksualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kapitan hehe oni nie chcą adodpotwać dzieci (choćby tych z domu dziecka, których czeka zazwyczaj nieciekawa przyszłość) nie ze względu na siebie ale właśnie ze względu na te dzieci, którym nie dalibyście żyć + Wasze dzieci, których rodzic nauczyłby już norm społecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nie chcą adodpotwać dzieci

To po co o to walczą..?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nigdy do tego nie dojdzie.

Oby...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy argument o pedofilii zawsze się pojawia w kontekście adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Naprawdę nie ma innych argumentów?

Czy uważasz, że dzieci wychowane przez parę homoseksualną mają takie same szanse na zdrowy rozwój psychiczny jak dzieci wychowane przez pary heteroseksualne?

Nie, z oczywistego względu - takie dzieci będą prześladowane i wytykane palcami z powodu swoich rodziców, tak jak się dzieje w przypadku dzieci z patologicznych rodzin, z domów dziecka czy rodzin zastępczych.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności