Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz ile dobra mogą dać tacy ludzie dzieciom

Pary homoseksualne nie mogą dać ani przekazać żadnego dobra dzieciom...

jakby nie otoczenie, które będzie nawoływało do nienawisci to szkody byłyby o wiele mniejsze...

Ludzie tacy jak Ty nawołują do zła, jakim jest adopcja przez pary homo... I nie pisz o mniejszych szkodach bo to przypomina mi opowieść o wspaniałomyślnym Stalinie który dał dziecku cukierka... a przecież mógł zabić.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale to nie są wzorce .. 80% czy 90% jest to wrodzenie więc przestancie pieprzyć każdego z nas może to spotkać.

ale o te 10-20% warto walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 80-90% to wrodzony homoseksualizm, to reszta jest nabyta? Można się tym zarazić, odziedziczyć w genach? :P

No dobrze, ode mnie tyle w tym temacie, dyskutujcie sobie dalej :)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lesbijki i geje jako rodzice automatycznie dają inne wzorce?

Myślę, że tak.

Mężczyzna przekazuje inne wzorce od kobiety, tych różnic jest sporo - wystarczy zobaczyć jak w danej sytuacji zachowuje się facet a jak kobieta.

Czy dziecko (w okresie gdzie działają na niego jedynie rodzice) wychowane przez 2 mężczyzn przekazujących podobne zestawy zachowań nauczy się takich samych zachowań jak dziecko wychowane przez kobietę i mężczyznę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o te 10-20% warto walczyć

Kosztem 80-90% ?

Pary homoseksualne nie mogą dać ani przekazać żadnego dobra dzieciom...

A skąd ta wiedza?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardzie

Łatwo Ci przychodzi robić coś na czyjś koszt.

Lepiej jak kobieta urodzi dziecko w lesie i zostawi je w nim zapakowane w reklamówkę.

Kosztem tego też?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ciekawe ... a jak to sie stalo ze w tych normalnych rodzinach zostaly splodzone i wyrosly osoby homoseksualne? Skoro rodzina homoseksualna nie jest zdolna do reprodukcji, jak to sie dzieje ze staly odsetek spoleczenstwa jest homo? I gdzie tutaj jest argument o wplywie wychowania na preferencje? Chcialbym zaznaczyc ze zupelnie nie dawno zwiazki pomiedzy roznymi rasami nie byly dopuszczalne prawnie, kobiety nie mialy prawa glosu, a my do dzis nie mamy wiz do stanow. Wiec, prosze nie dzielic ludzi na tych pierwszej i drugiej kategorii, bo latwo sie zalapac na druga wg stereotypow.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moralność tego świata schodzi na psy i nie ma autorytetów lub jest ich nie wiele..

Podchodzę do tego w ten sposób.

Czy ja chciałbym bedąc dzieckiem być wychowywanym przez pary homo?

Czy chciałbym żeby moje dzieci były wychowywane przez pary homo?

Jak na to zareaguje psychika dziecka czy nie zostanie spaczona - czy na całe życie nie zostanie zrobiona krzywda małemu człowiekowi?

Paweł Sokołowski - Eline

może nie do końca zrozumiałe twoją wypowiedź ale pisząc...

"Chcialbym zaznaczyc ze zupelnie nie dawno zwiazki pomiedzy roznymi rasami nie byly dopuszczalne prawnie, kobiety nie mialy prawa glosu, a my do dzis nie mamy wiz do stanow. Wiec, prosze nie dzielic ludzi na tych pierwszej i drugiej kategorii, bo latwo sie zalapac na druga wg stereotypow."

Ale idąc dalej tym tropem to niedługo wszystkie dewiacje mogą być normalne, nawet związki ze zwierzętami...

I napiszemy że to normalne???

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusiu, mamusiu , zrób mi zuuupeeee !!!!!

- słuchaj, to, że sypiam z twoim ojcem nie znaczy, że masz tak do mnie mówić !

- to jak mam mówić ??

- normalnie, po prostu Andrzej ....

..........

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności