Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

oni walczą naszym kosztem..

Jakiś przykład tej walki naszym kosztem?

Tak jak już pisałem, gdy czytam takie wypowiedzi, to jeszcze trochę, a dojdzie o tego, że ktoś stwierdzi "spalmy ich na stosie, albo nabijmy ich na pal. - istne średniowiecze

Niby ludzie inteligentni, a zacofanie sięga zenitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszacie pojęcia, bo czym innym jest legalizowanie związków homoseksualnych, a czym innym jest adoptowanie dzieci prze takie pary.

Jestem za legalizacją jak najbardziej natomiast jestem przeciwny zrównywaniem praw z małżeństwami, jak już wcześniej wspominałem w naszym wspólnym interesie (ludzi i gatunku ludzkiego) leży rozmnażanie się ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno w USA, notabene kraju tak kochanym przez nasz narod, mozna zawrzec zwiazek malzenki z psem, kotem czy osobami ktore zmarly. Co chwile czytamy o psach miliarderach, czy kotach w diamentowych obrozach (diamenty dla kotka to chyba przejaw uczuc, czyz nie:P). 100 lat temu Panowie tak samo mowili o sufrazystkach, pomstujac do czego to doszlo. Ze nie wspomne o zniesieniu niewolnictwa ... to juz skandal kompletny. Na szczescie jeszcze sa normalne kraje np. te bogate w rope, gdzie jest porzadek i gdzie od czasu do czasu mozna kogos ukamieniowac za zle prowadzenie czy rozwiesc sie z 3cia zona przez powtorzenie kilku formulek ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie jeszcze sa normalne kraje np. te bogate w rope, gdzie jest porzadek i gdzie od czasu do czasu mozna kogos ukamieniowac

Jesteś szczęśliwy z tego powodu?

To chyba była ironia, sorry jestem jeszcze śpiący.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Jestem za legalizacją jak najbardziej natomiast jestem przeciwny zrównywaniem praw z małżeństwami, jak już wcześniej wspominałem w naszym wspólnym interesie (ludzi i gatunku ludzkiego) leży rozmnażanie się ;)

Tak, ale nie rozmnażanie ponad miarę - w każdym razie dopóki nie nauczymy się kolonizować innych planet. Ziemia ma swoje limity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności