Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

Półżartem, parafrazując taki tam jeden dowcip: Nienawidzę homofobów. Gorsi od nich są jedynie pedały...

A na serio: na forum PiO nie dowiesz się, jakie linki są dobre, a jakie złe, nie dowiesz się, jak prawidłowo skonfugurować softy, za to znajdziesz bardzo dużo okazji do gadek o polityce i kościele. W tym kontekście słowo "Pio" nabiera innego znaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Teraz pytanie my jako Polacy co wybieramy? Co chcemy promować w naszym Państwie, jakie zachowania?

na moje to nie o to chodzi, jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas nienormalnym będzie być hetero :D

a poważniej to już "tolerancja" została poważnie nagięta w stronę uważanych do niedawna za nienormalne zachowań i za chwilę nie będzie już argumentów za dotychczasową normalnością, do tego dochodzą odpowiednie epitety w razie jak ktoś chce ten stary porządek bronić :) jeżeli komuś zależy by ogłupić społeczeństwo to patrząc na niektóre wypowiedzi dobrze mu idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem krótko i kulturalnie stronę itp. I mi ja osunęli ... Nie wiem dlaczego, naprawdę nikogo tam nie obraziłem.

Zabronione jest wykorzystywanie serwisu Facebook do celów niezgodnych z prawem, wprowadzających w błąd, złośliwych lub dyskryminacyjnych.

https://www.facebook.com/legal/terms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie my jako Polacy co wybieramy? Co chcemy promować w naszym Państwie, jakie zachowania?

na moje to nie o to chodzi, jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas nienormalnym będzie być hetero :D

a poważniej to już "tolerancja" została poważnie nagięta w stronę uważanych do niedawna za nienormalne zachowań i za chwilę nie będzie już argumentów za dotychczasową normalnością, do tego dochodzą odpowiednie epitety w razie jak ktoś chce ten stary porządek bronić :) jeżeli komuś zależy by ogłupić społeczeństwo to patrząc na niektóre wypowiedzi dobrze mu idzie :)

czyli "odwracanie kota ogonem" - metoda na co dzień uskuteczniana w naszym Państwie gdzie nie popatrzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi. Niektórzy mają takie podejście "mam to gdzieś" i dzieje się to właśnie w europie to co się dzieję. Chińczycy islamiści i homoseksualiści niedługo nasrają nam na głowy. Mi się wydaję, że właśnie głośno powinniśmy protestować i zacząć się tym interesować. Po części winna jest UE. Czas kryzysu, niż demograficzny a UE przyzwala na związki homoseksualne i nakłada podatki na dwutlenek węgla który idzie "w kosmos".

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..a co oni publicznie w ten tyłek się walą ? Czy tylko wyobraźnia tobie te zachowania podpowiada ?"

To co miałem do powiedzenia w tej kwestii, to powiedziałem. Dziękuję za wysłuchanie audycji.

No widzisz,nie potrafisz swoich wypowiedzi podeprzeć żadnymi konkretnymi argumentami, i kto tu jest głupi ?

Ktoś, kto wychodzi na ulice po to,aby pokazać, że istnieje...

Czy może ktoś, kto nie potrafi zrozumieć,że swiat nie jest tylko czarno - biały , i potepia tego kogoś, tylko dlatego,ze "istnieje" inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi. Niektórzy mają takie podejście "mam to gdzieś" i dzieje się to właśnie w europie to co się dzieję. Chińczycy islamiści i homoseksualiści niedługo nasrają nam na głowy. Mi się wydaję, że właśnie głośno powinniśmy protestować i zacząć się tym interesować. Po części winna jest UE. Czas kryzysu, niż demograficzny a UE przyzwala na związki homoseksualne i nakłada podatki na dwutlenek węgla który idzie "w kosmos".

Jaką krzywdę tobie wyrządzili ci homoseksualiści, oprócz tego,ze istnieją ? P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..a co oni publicznie w ten tyłek się walą ? Czy tylko wyobraźnia tobie te zachowania podpowiada ?"

To co miałem do powiedzenia w tej kwestii, to powiedziałem. Dziękuję za wysłuchanie audycji.

No widzisz,nie potrafisz swoich wypowiedzi podeprzeć żadnymi konkretnymi argumentami, i kto tu jest głupi ?

Ktoś, kto wychodzi na ulice po to,aby pokazać, że istnieje...

Czy może ktoś, kto nie potrafi zrozumieć,że swiat nie jest tylko czarno - biały , i potepia tego kogoś, tylko dlatego,ze "istnieje" inaczej ?

Konkretne argumenty już tu padły i polecam jeszcze przelecieć wszystkie posty jeszcze raz.

Szkoda czasu i prądu na powtarzanie się. Ja mam takie zdanie, ktoś ma inne, jest w tym utwierdzony - szkoda czasu.

Podsumowując: Precz z z komuną, pedałami

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności