Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie oto chodzi. Niektórzy mają takie podejście "mam to gdzieś" i dzieje się to właśnie w europie to co się dzieję. Chińczycy islamiści i homoseksualiści niedługo nasrają nam na głowy. Mi się wydaję, że właśnie głośno powinniśmy protestować i zacząć się tym interesować. Po części winna jest UE. Czas kryzysu, niż demograficzny a UE przyzwala na związki homoseksualne i nakłada podatki na dwutlenek węgla który idzie "w kosmos".

Jaką krzywdę tobie wyrządzili ci homoseksualiści, oprócz tego,ze istnieją ? P

Taką,że chcą akceptacji i tolerancji. Taką, że wszędzie słyszę aby ich akceptować i tolerować. Np ostatnio w rodzince.pl pojawił się gej i rodzice mówią dzieciom że to nic złego...

Jeśli homoseksualizm jest normalny to niech wyślą na bezludna wyspę 100 gejów lub lesbijek , jeśli za 100 lat okaże się, że faktycznie ich rasa przetrwała to będzie normalne.

Tak jak ktoś napisał, jeśli dwóch rodziców jest gejem to dziecko na 99 % też będzie. Podobnie będzie kiedy dostaną akceptacje i tolerancje i będą się całować w miejscach publicznych np w szkołach. Dzieci od dziecka będą to widzieć tak samo jak tych dwóch rodziców gejów. Przez co stanie się to już tak normalne, że dzieci sami nie będą wiedzieć co jest okej... Po prostu społeczeństwo sie popsuję , a ja tego nie chcę .

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

do tego dodaj parady : zoofili, bezrobotnych, górników, trans, pisowców, katoli, mniejszości narodowych, cyganów :P bądźmy tolerancyjni na maksa, jak ktoś zgwałci córkę - bądź wyrozumiały, tolerancyjny, pewnie to jej wina, jak ktoś kogoś zabije to samo bo pewnie mu się należało :P ten wątek robi się patologiczny.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi. Niektórzy mają takie podejście "mam to gdzieś" i dzieje się to właśnie w europie to co się dzieję. Chińczycy islamiści i homoseksualiści niedługo nasrają nam na głowy. Mi się wydaję, że właśnie głośno powinniśmy protestować i zacząć się tym interesować. Po części winna jest UE. Czas kryzysu, niż demograficzny a UE przyzwala na związki homoseksualne i nakłada podatki na dwutlenek węgla który idzie "w kosmos".

Jaką krzywdę tobie wyrządzili ci homoseksualiści, oprócz tego,ze istnieją ? P

Taką,że chcą akceptacji i tolerancji.

Rozumię, że wg. Twoich przekonań to jest główny zarzut, za który należy tych ludzi najlepiej spalic na stosie i najlepiej obciac im głowi po śmierci, żeby się nie obudzili ? Niesamowita ludzkawada, ktoś kto nikomu w życiu nie zrobił zadnej krzywdy, chce żeby jemu tej krzywdy też nie robili :)

Ja tam nie wiem co tobie przekazali rodzice,ale homoseksualizm, to nie jest choroba weneryczna przenoszona podczas stosunku,a tym bardziej nie nauczysz się tego z telewizji ...

I tak w ten o to sposób sami by zrobili porządek.

Dla ciebie homoseksualizm, to tylko "fiut jednego faceta w tyłku drugiego" , i o niczym innym nie myślisz.

Wcale bym się nie zdziwił, że twoje zachowanie to reakcja obronna przed tym co w rzeczywistości siedzi w tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno wyspa musiałaby mieć jakiś duży plac żeby mogli robić swoje pochody, bez małp i innych zwierząt bo mogłaby powstać jakaś nowa orientacja seksualna, florę też trzeba starannie im wybrać bo np banany mogłyby im wcale nie służyć za pożywienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba morał jest taki z tej dyskusji że trzeba ich zaakceptować ale na bezludnej wyspie.

imo morał z tego jest taki że z łatwością jesteśmy przeciw czyimś racjom a w ogóle nie jesteśmy za własnymi -> dlatego z taką właśnie łatwością przychodzi im przeforsowanie różnych dewiacji po płaszczykiem tolerancji

:)

przypuszczam ze jakby zapytał pierwszego lepszego geja czym jego związek jest lepszy od związku hetero i co takowy wnosi do społeczeństwa to by albo zapomniał języka w gębie albo 100% jego "argumentów" był była do obalenia w 5 sek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi. Niektórzy mają takie podejście "mam to gdzieś" i dzieje się to właśnie w europie to co się dzieję. Chińczycy islamiści i homoseksualiści niedługo nasrają nam na głowy. Mi się wydaję, że właśnie głośno powinniśmy protestować i zacząć się tym interesować. Po części winna jest UE. Czas kryzysu, niż demograficzny a UE przyzwala na związki homoseksualne i nakłada podatki na dwutlenek węgla który idzie "w kosmos".

Jaką krzywdę tobie wyrządzili ci homoseksualiści, oprócz tego,ze istnieją ? P

Taką,że chcą akceptacji i tolerancji.

Rozumię, że wg. Twoich przekonań to jest główny zarzut, za który należy tych ludzi najlepiej spalic na stosie i najlepiej obciac im głowi po śmierci, żeby się nie obudzili ? Niesamowita ludzkawada, ktoś kto nikomu w życiu nie zrobił zadnej krzywdy, chce żeby jemu tej krzywdy też nie robili :)

Ja tam nie wiem co tobie przekazali rodzice,ale homoseksualizm, to nie jest choroba weneryczna przenoszona podczas stosunku,a tym bardziej nie nauczysz się tego z telewizji ...

I tak w ten o to sposób sami by zrobili porządek.

Dla ciebie homoseksualizm, to tylko "fiut jednego faceta w tyłku drugiego" , i o niczym innym nie myślisz.

Wcale bym się nie zdziwił, że twoje zachowanie to reakcja obronna przed tym co w rzeczywistości siedzi w tobie :)

Napisz nam coś o tej "wspaniałej ideologii" jaką jest homoseksualizm skoro piszesz że to nie tylko "fiut jednego faceta w tyłku drugiego" - tutaj chodzi o coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to damy im piasek, wodę i rekiny. Starczy? Trochę zielonego też by im się przydało, może po tym by im chwilowo to minęło, śmiejąc się z tego jacy oni wcześniej byli. Chociaż przy tych rekinach mogli by doła złapać, sam już nie wiem...

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności