Skocz do zawartości

Usuneli mi fanpage na Facebooku o gejach :)


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

[...] INOMan: a co z dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych, gdzie ojciec/matka pije/bije/molestuje albo które wychowują się bez jednego z rodziców i nie mają "chemicznych/biologicznych" wzorców?

Też są pokrzywdzone jak te wychowywane przez rodziców obojga płci. Państwo Polskie zresztą tutaj często reaguje i bardzo chętnie odbiera takie dzieci pod byle pretekstem umieszczając je w domach dziecka albo rodzinach zastępczych.

@greeck: nie porównuj homo do pedofilii, w pierwszym przypadku masz dwóch dorosłych ludzi którzy jak chcą to niech się bzykają, nikomu się krzywda nie dzieje. W przypadku pedofilii masz wykorzystywane i krzywdzone dziecko nawet jeżeli to dziecko się na czynności seksualne zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gejostwo to choroba którą powinno się leczyć bez dyskusji

Choroba, którą należy leczyć jest homofobia.

Dziwi mnie, że katolicy nawołują do nienawiści i wrogości do innych osób. A gdzie jest przykazanie o miłości, Jezus przecież nauczał: "Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem". Gdzie jest miłość bliźniego jak siebie samego, pytam?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też są pokrzywdzone jak te wychowywane przez rodziców obojga płci. Państwo Polskie zresztą tutaj często reaguje i bardzo chętnie odbiera takie dzieci pod byle pretekstem umieszczając je w domach dziecka albo rodzinach zastępczych.

Ja bym powiedział inaczej - państwo często reaguje w przypadkach, gdy ta reakcja jest nieuzasadniona, a nie reaguje, gdy naprawdę jej potrzeba. Zresztą kontrola państwa kończy się na umieszczeniu dziecka z placówce - domu dziecka - lub w rodzinie zastępczej (nie mylić z adopcyjną).

Więc skoro w obu przypadkach - teoretycznie zakładając, bo wg mnie dziecko wychowywane przez parę homoseksualną nie musi być pokrzywdzone i odczuwać żadnej krzywdy (chyba że ze strony chorego społeczeństwa, które będzie je wytykać palcami) - mamy do czynienia z krzywdzonymi dziećmi, to dlaczego dysfunkcyjne rodziny heteroseksualne mają większe prawa w zakresie opieki nad dzieckiem niż rodziny homoseksualne (brak jakichkolwiek praw)?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, którą należy leczyć jest homofobia.

o czym niby tak grzeszę że nie chcę, że nie chcę by mówiono i propagowano zachowania dla mnie obrzydliwe, aspołeczne i dewiacyjne

homo w argumentach się nie broni i poza epitetami na swoich przeciwników nic nie ma :) wiec jak widzisz nie trzeba być homofobem by cały ten "sposób życia" uznać za idiot a opowiadanie o nim w jakikolwiek superlatywach za farsę :D

ale jak masz jakiekolwiek argumenty rozsądne za homo to chętnie poczytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumenty przeciw:

- czy adoptowane dziecko geja nie będzie gejem? na 99% będzie więc patologia się rozprzestrzenia.

Jakieś dowody/badania czy kolejny debilizm wyssany z palca?

Szwedzkie , kanadyjskie, amerykańskie , ale z tym 99 to znaczna przesada ;) , jedno jest pewne - badania które potwierdzały brak negatywnego skutku wychowywania dziecka przez pare homo na jego dalsze życie i rozwój zostały sfałszowane poprzez niereprezentatywną grupę na której te badania się odbyły ...

Zgadzam się z tobą, że dziecko nie może byc wychowywane przez pary jedno płciowe, ale nie zgadzam się na potepianie tych ludzi tylko za to,że urodzili się tacy jacy się urodzili.

Przecętny homoseksualista nikomu krzywdy nie robi, i tyle .

Nie trzeba robić zadnych badań,zeby zaobserwować jak negatywne skutki ma wychowayanie dzieci przez osoby jedno płciowe. Przykładowo, na jakiego mężczyzne wyrasta facet wychowywany tylko przez babcie i matke ?

Taki facet nie ma wzorca, i jest praktycznie zawsze zniewiesciałym typem.

Zreszta ja widze, co moja zona wyprawia z moimi córkami, i gdyby nie to, że w domu jestem ja to moje dziewczyny pewnie z pampersami chodziłby do 7 roku zycia,a same nie jadłby do 10 lat.

Każde dziecko potrzebuje wzorca w postaci stanowczego ojca i matki, która potrafi zminimalizowac szalejący "testosteron " .

Jaki kawał ?

Razem mieszkają,razem zarabiaja, i wszystko robią razem,a np. w przypadku nagłej smierci, po tej osobie dziedziczy rodzina, która złotówki do niczego nie dołożyła.

Wasz poziom inteligencji jest bardzo niski dlatego nie rozumiecie wielu aspektów

Nie będę oceniał Twojego poziomu inteligencji bo ci nie zrobiłem żadnych testów mogę tylko stwierdzić że masz problem z myśleniem przyczynowo-skutkowym i chyba nie ma sensu z tobą dalej na ten temat dyskutować.

Patrz poniżej masz legendę do tego wątku:

jedna z przyczyn:..................................................skutek:

homoseksualizm......................................................pogłębiający się niż demograficzny

homoseksualizm......................................................coraz więcej chorych na AIDS

homoseksualizm......................................................biedniejsze Państwo

homoseksualizm......................................................słabe Państwo

legalizacja związków homoseksualnych...................coraz więcej homoseksualistów czyli potęgowanie się ................................................................................problemów powyżej

Jesteś zwykłym głupkiem. Przykro mi,ale przyzwyczaj się do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecętny homoseksualista nikomu krzywdy nie robi, i tyle .

pożytku też z niego nie ma :) a jak się zestarzeje to czyjeś dzieci będą musiały na niego pracować więc sprawiedliwość społeczna jest zachwiana -> więc jako taki jest pasożytem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo, na jakiego mężczyzne wyrasta facet wychowywany tylko przez babcie i matke ?

Taki facet nie ma wzorca, i jest praktycznie zawsze zniewiesciałym typem.

No jak to na jakiego? Na polityka! Mieliśmy jednego takiego, co go ciocie wychowywały i całkiem nieźle się trzymał. Później go Niemcy w samolocie pobili i kariera się skończyła. Brak wzorca męskiego mógł mu w tym przypadku zaszkodzić. Tak to dałby w mordę i nagłówki gazet wyglądałyby inaczej.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak masz jakiekolwiek argumenty rozsądne za homo to chętnie poczytam

Argument mam jeden ale bardzo istotny. Zapomnieliście, że są to ludzie tacy sami jak Ty czy ja.

Też mają swoje prawa i chcą żyć po swojemu.

Kiepski argument?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak masz jakiekolwiek argumenty rozsądne za homo to chętnie poczytam

Argument mam jeden ale bardzo istotny. Zapomnieliście, że są to ludzie tacy sami jak Ty czy ja.

Też mają swoje prawa i chcą żyć po swojemu.

Kiepski argument?

oczywiście że kiepski, jeżeli homo to nie choroba to znaczy że każdy homo dokonał świadomego wyboru a nie bierze udziału w naturalnej wymianie pokoleń, więc jak widzisz nie są to tacy sami ludzie a odpowiedni epitet sam pcha się na usta :)

innymi słowy jak to choroba to trzeba ja leczyć a jak nie choroba to pasożytowanie na społeczeństwie w imię własnych egoistycznych zachcianek :)

e:/ literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli homo to nie choroba to znaczy że każdy homo dokonał świadomego wyboru

Nie wiem o czym już piszesz używając słowa homo. Rozumiem, że mówisz człowieku ogólnie jako rodzinie.

Za homoseksualistów wyboru dokonała natura. Dziwne, że nie wiesz o tym.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pary heteroseksualne, które nie decydują się na dziecko (brak kasy, środków finansowych na ich wychowanie/nie lubią dzieci/nie chcą ich mieć) też są chore, bo nie biorą udziału w naturalnej wymianie pokoleń?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności