Skocz do zawartości

UE weźmie się za monopol google?


EliaSh

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne stanowisko, mogę podać źródło. Jakikolwiek atak na G lub FB będzie odebrany jako zagrożenie dla obronności USA. Chyba nikogo nie dziwi, że to ogromne źródła danych dla służb. A wojna w necie jako V przestrzeni po lądzie, powietrzu, wodzie i kosmosie trwa od lat. Przykładem była Estonia, jeden z najlepiej zinformatyzowanych krajów Świata i zarazem poligon netu. W Rosji z wiadomych względów te dwie duże firmy niewiele mogą, a moim zdaniem nigdzie na Świecie nie ma takiej kontroli netu jak u naszych sąsiadów.

Polecam ksiażkę:

Mroczny rynek

Hakerzy i nowa mafia Misha Glenny

O SEO praktycznie nie mam mowy jednak dziennikarz stara się opisać najbardziej znane osoby ze środowiska cardingu. Zaczyna się od wizyty w siedzibie G i rozmowy z osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo koncernu. Po ostatnich aferach z Panem S chyba nikt już nie ma wątpliwości co do sponsorów G i FB i zakresu wpływów tych firm.

Edyta: usunięcie linku do księgarni

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakikolwiek atak na G lub FB będzie odebrany jako zagrożenie dla obronności USA. Chyba nikogo nie dziwi, że to ogromne źródła danych dla służb

Dodam tylko na potwierdzenie powyższego.

Kilka lat temu grupa hakerów z Chin (jest to komórka Chińskiego wywiadu) włamała się na serwery m.in. Google i Microsoftu.

Niedawno Google jak Microsoft potwierdzili fakt penetracji ich serwerów. Okazuje się, że szukano informacji na temat bezpieczeństwa chińskich szpiegów na terenie USA. Rząd USA zlecił m.in. właśnie Google i Microsoftowi inwigilację osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Chin. Inwigilacja polegała na kontroli wiadomości przesyłanych przez serwery pocztowe w/w firm. Dzięki wykradzionym danym Chiny wiedziały którzy szpiedzy są pod obserwacją służb kontrwywiadowczych USA.

To taki przykład na temat powiązania prywatnych firm z bezpieczeństwem narodowym USA.

Jeśli kogoś temat interesuje to informacje są dostępne w sieci. Nawet nasz niebezpiecznik.pl pisał o tym incydencie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nasze rządowe barany instalują na stronach rządowych GA :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ju Es Ej" dostało w zamian za pomoc nowe rynki zbytu, cenne informacje wywiadowcze, pomoc w ratowaniu dupsk ich agentom, udostępnienie polskiego terytorium do przetrzymywania więźniów, oraz wiele więcej . Także tak czy inaczej w tym "bilansie handlowym" jesteśmy w plecy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bilansie handlowym" jesteśmy w plecy

Paru młodych chłopaków życie straciło - za co?

Nawet wiz nam nie znieśli.

Włażenie w doopę bez wazeliny.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że chyba po raz pierwszy Polska Armia wystąpiła w roli okupanta pilnującego cudzych interesów .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy się dmuchać żabojadom i angolom, czemu nie mieli byśmy się wypinać jankesom?

Najsmutniejsze jest to, że kiedyś goniliśmy ruskich, szwedów, turków i wielu innych.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności