Skocz do zawartości

Gdzie PiO-wcy siedzą w wakacje?;)


13wally

Rekomendowane odpowiedzi

w domu - nie stać Mnie na wakacje.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgred a to nie jest tak, że po prostu nie możesz przestać pracować, bo jesteś od roboty uzależniony?

Z tym akurat nie mam problemu = moge nawet na miesiąc wyjechac i wyłączyć telefon...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając sytuacje wyjątkowe brak czasu/kasy na urlop świadczy o złym planowaniu. Żeby nie było, w tym roku też nie mam urlopu ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś czas temu miałem okazję spróbować nauki na nartach wodnych ale niestety zabrakło odwagi ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wakacje zwiedzam kraj, oraz Czechy jak i Słowacje ale to maks 1 dniowe wyskoki, nie odwiedzam klubĂłw i dyskotek na relaks najlepszy jest okład z młodych piersi ;)

A jezdzisz może przez Bielsko Biała? Jak tak to możemy gdzieś razem ma moto skoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferie Zimowe ... na 75% Mielno :D czyli jak zawsze ulubioną zimową porą będe nad morzem :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem okazję ale nie udało mi się wstać -> za motorówką - z wody, napiłem się wody i natychmiast zrezygnowałem.

Miałem okazję popróbować na jeziorze Jamno. Był taki gość, który wypożyczał łodzie z silnikami. Jednego dnia miałem popływać (byłem zdecydowany) ale dość mocno wiało i przełożyliśmy to na drugi dzień. Niestety, spękałem ;)

W tamtym czasie skorzystałem z lotu spadochronem za motorówką, było spoko :) Coś podobnego:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielno zmienia ludzi, był nawet o tym filmik kiedyś w sieci..

Fajnych znajomych tam poznałem :D promile 3mały kilka dni :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności