Skocz do zawartości

Gdzie PiO-wcy siedzą w wakacje?;)


13wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja siedzę w Wiśle i pedałuje ;) w sensie jeżdżę rowerem :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to dopiero pod koniec sierpnia jak już sezon będzie miał się ku końcowi - zdecydowanie nie przepadam za tłokiem i wrzeszczącym tłumem :) Mazury, lasy i jeziora - to jest idealny sposób na prawdziwy odpoczynek.

Owocni.pl - co możesz zyskać? Projektowanie logo to nasza codzienna praca, potrzebujesz unikalnego logo - chętnie je dla Ciebie stworzymy! Chcesz więcej? Sprawdź nas na: projektowanie stron warszawa i przekonaj się o naszych możliwościach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Aby naprawdę odpocząć najlepiej zapolować na miejsce bez telefonu, internetu i tv, ale czy takie jeszcze w Polsce istnieje? Właśnie to jest coool

3 lata temu byłem w Bieszczadach, w Wetlinie. Bardzo słaby zasięg telefonu, który zanika jeśli się oddalić (np. na rowerze) od głównych dróg. Można cały dzień jeździć i nie spotkać człowieka. W tych czasach robi to wrażenie. I te cerkwie w lesie gdzie nie ma innych budynków. Całe wsie były kiedyś przesiedlane, bardzo ciekawa historia.

Oczywiście przypominam sobie wtedy "Siekierazadę".

Mam nadzieję, że będę tam w październiku w tym roku :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno po wojnie mieliśmy więcej ziemi w stronę Ukrainy. Na tym terenie odkryto jakieś wartościowe złoża więc Rosjanie zabrali kawał ziemi a w to miejsce otrzymaliśmy część Bieszczad.

Stąd przesiedlenia ludności. Wyjątkowe miejsce, gdzie funkcjonują obok siebie ludzie różnych wyznań. Pewnie znajdziesz na ten temat więcej informacji w sieci ;)

Ze względu na ciszę, spokój Bieszczady są naprawdę wyjątkowe. Znam historię kilku osób, które zostawiły wszystko i zamieszkali tam.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak marnie panowie pozycjonerzy? Podobno za mniej niż 3-5K funtów nie pracujecie (tak tu przeczytałem)..... i nie stać was na porządne wakacje?

Ja w tym roku byłem już na festiwalu w Montreux, na Mazurach z dala od zgiełku. W sierpniu jeszczę zaliczę tydzień w Portugali, i zapewne jeszcze coś mi wpadnie drobniejszego na jesień. Na przyszły rok już zabukowałem sobie koncerty na Jazz a Vienne pod Lyonem, i przy okazji skoczę na tydzień nad jezioro w Annecy.. Dodatkowo tradycyjnie żonę wysyłam na narty do Włoch, ja niestety nie mogę, bo kiepsko u mnie z nogami, a poza tym nie lubię zimna.

Reszta roku w Gdyni i Sopocie, jakby nie było, też uznawanych za turystyczne miejsca. Do plaży mam 250m, więc spacerkiem z psiakiem miło jest się przejść z Gdyni do Orłowa i z powrotem po gdyńskim klifie.

Pozycjonerem nie jestem, ale też żyję z internetu....

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności