Skocz do zawartości

Gdzie PiO-wcy siedzą w wakacje?;)


13wally

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Solinę do dyspozycji :) W miejscu gdzie byliśmy była mała rzeka, sporo tam strumieni jak to w górach.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja sobie wypadam na Kaszuby gdzie mam kilka miejscówej z daleka od tłuszczy i zgiełku i klękajcie narody ale jedna jest taka, że nawet Goa i Palolem wysiadają ...

Bieszczady są naprawdę wyjątkowe

Kiedyś siedziałem tam 4 miesiące i wypalałem węgiel drzewny :D (takich ludzi jakich tam poznałem to już "se ne wrati"), brakowało mi jedynie większej wody :D

"Gdzie siedzą SEOwcy w wakacje ???" :

- siedzą w filtrze :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczasuje wtedy gdy upoluję tanie loty. Czasem można pół świata zwiedzić nie wydając na to fortuny. W tym roku padły póki co tylko bliskie miejscówki: Rzym, Kreta, Cypr, Wenecja, Santorini - sumarycznie 3 tygodnie.

Szukam osób będących na bbhf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady są naprawdę wyjątkowe

Kiedyś siedziałem tam 4 miesiące i wypalałem węgiel drzewny :D

A no to szacun! Kiedy to było? Widziałem kilka takich miejsc, byłem też w miejscu (nie wiem jak to nazwać), gdzie nocował robotnik, który doglądał wypalania drzewa. Nie było komfortowe :D

e: No tak, to były zupełnie inne czasy. Widziałeś Siekierazadę? To taki klimat był mniej więcej?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to było?

koniec zimy/wiosna 79 ;) (takie wagary sobie zrobiłem)

Nie było komfortowe

ale kasa jaka wtedy z tego była :) lepsza była tylko za mycie okien na wysokościach, zbieranie szyszek, malowanie kominów :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez telefonu, internetu i tv

Bieszczady, polecam okolice Wetliny :)

Piękna sprawa, a Wetlina to dobra miejscówka. Ale tam też już dotarł plebs. Siedzisz sobie na polance, cisza, spokój, nic się nie dzieje, aż tu nagle jakiś idiota wykonuje telefon do domu i przepytuje żonę, co tam w szkole u dzieci itd. przez pół godziny. I żeby to tylko jeden taki kretyn. Zlazła się cała grupa z jakiejś korporacji i się zaczęło: kto, z kim itd. :)

A w tym roku - 2 dni w Rewalu, wizyta w bankomacie i do domu. :)

W Rewalu widziałem kolejkę do kebaba na godzinę i dwadzieścia minut czekania (gościu się chwalił). Wyobrażacie to sobie? Jedzie człowiek nad morze po to by stać za jakimś durnym kebabem półtorej godziny. To gorsze niż 4 godziny w kolejce na Kasprowy. Babki z mojego pensjonatu nawet nad morze nie poszły, tylko na leżaczki koło baseniku. Tak to ja mam w domu i nie muszę jechać nad morze. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rewalu widziałem kolejkę do kebaba na godzinę i dwadzieścia minut czekania (gościu się chwalił). Wyobrażacie to sobie? Jedzie człowiek nad morze po to by stać za jakimś durnym kebabem półtorej godziny. To gorsze niż 4 godziny w kolejce na Kasprowy. Babki z mojego pensjonatu nawet nad morze nie poszły, tylko na leżaczki koło baseniku. Tak to ja mam w domu i nie muszę jechać nad morze.

Dlatego wolę Kaszuby , jedno uroczysko gdzie pies z kulawą nogą nie dotrze , złowić rybkę, usmażyć w ognisku pierdzielnąć się spać pod gołym niebem , przekimać znowu złowić rybkę i tak pare dni ;) , jeziorka strefa ciszy nie ma nuworyszy z tymi pływającymi mydelniczkami , łódeczka wiosełka ,mała wysepka na środku jeziora i gites majones ;)

PS

Kiedyś miałem przyjemność (dawno temu ) plażować na dzikich plażach gdzie jedynymi ludźmi jakich się spotykało od czasu do czasu to byli żołnierze WOP .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puste plaże to ja widziałem koło Stilo.

Trafiłeś w 10tkę dokładnie tą miejscówkę miałem na myśli - wejście na plażę obok "buczka nawigacyjnego" i wieżyczki WOP i blisko (najwyższa w PL) latarnia morska . Ciekawostka w jednym miejscu biło tam a właściwie kapało źródełko z wody (przez noc jakieś wiadro) jesoooo jaka ta woda była smaczna woziłem czasami baniak do domu ;)

PS

tak sie potem trafiło , że przez jakiś czas byłem dowódcą tego POWT (czyli wieżyczki z tym domkiem) jak trafiłem do WOPu :D

Stacjonowaliśmy w Łebie tutaj https://goo.gl/maps/jAGUA , (teraz tam jest straż graniczna) budynek to poniemiecki sztab (dla bezpieczeństwa był zrobiony jako niby owczarnia) i podobno był podłączony przejściem podziemnym z "willą Goeringa" w Łebie i wyrzutnia V1 V2 na Rąbce ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na leżaczku na

R odzinne

O środki

D ziałkowe

O grodzone

S iatką

???

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności