Skocz do zawartości

Gdzie PiO-wcy siedzą w wakacje?;)


13wally

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje to ja zaczynam dziś: żona z dziećmi właśnie wyjeżdża na 3 tygodnie :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już miesiąc temu się chwaliłeś i dopiero teraz ? Coś ściemniasz albo masz 2 żony :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacjonowaliśmy w Łebie tutaj https://goo.gl/maps/jAGUA

My stacjonowaliśmy tutaj https://goo.gl/maps/v9zec. To jest ten trzeci słynny las Regny (Pozostałe dwa to: LasVegas i Las Palmas). :)

i .... Smołdziński Las :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puste plaże to ja widziałem koło Stilo. To chyba za daleko przez las dla zwykłych wczasowiczów. :)

Nie wiem którędy tam idziesz/jedziesz na rowerze. Ale jeśli od strony wioski Sasino, potem parking przed lasem to krążą tam dwie bryczki, które podrzucają wczasowiczów. Po drodze jest stały obóz harcerski (jest cam co roku w sezonie).

Gdy byłem tam pierwszy raz cztery lata temu było pustawo ale co roku ludzi przybywa. Na szczęście nie ma tam gości sprzedających lody czy inne orzeszki ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miesiąc temu się chwaliłeś i dopiero teraz ? Coś ściemniasz albo masz 2 żony :P

wtedy wyjechała tylko stonka ;) teraz wyjechali wszystkie :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puste plaże to ja widziałem koło Stilo. To chyba za daleko przez las dla zwykłych wczasowiczów. :)

Nie wiem którędy tam idziesz/jedziesz na rowerze. Ale jeśli od strony wioski Sasino, potem parking przed lasem to krążą tam dwie bryczki, które podrzucają wczasowiczów. Po drodze jest stały obóz harcerski (jest cam co roku w sezonie).

Gdy byłem tam pierwszy raz cztery lata temu było pustawo ale co roku ludzi przybywa. Na szczęście nie ma tam gości sprzedających lody czy inne orzeszki ;)

Tak ze cztery lata albo jeszcze wcześniej. Byłem tam tylko kilka godzin, bo przejazdem. Szliśmy ścieżką z wioski przylegającej wprost do lasu na latarnię i dalej nad morze. Cisza i spokój - bezcenne.

W Rewalu byłem na plaży 4 godziny (3,5 pod parasolem). Z lewej Rosjanie z dzieckiem, z tyłu Niemcy z dwojgiem dzieci no i Polacy. I wszechobecny jazgot: kłótnie z dziećmi, kuuukurydza gotowana, prażona, lody, kawa mrożona, Aaaaaadam! Aaaaaadam! Kup mi przegląd sportowy! Ale bez skarbu kibica! I tak dalej. 10 dni to ja bym nie wytrzymał. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności