Skocz do zawartości

Jak sobie pomóc?


MoRiA

Rekomendowane odpowiedzi

1 z PR=0

nieprawda - Sir, katalog nie od razu otrzymuje jakiś tam PR a i po takich z zerówka booty fajnie śmigają, poza tym było już wiele razy , że wpis w 90% trafia na podstrone z PR 0 albo jak w Qlwebach tworzy nową strone niezaindeksowaną od razu.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Beerbant - dlatego napisałem, że prawie bezwartościowe. Można mieć nadzieję że w końcu złapie jakiś PR ale nie ma sensu użerać się z dodawaniem stu linków do kat PR 0. Lepiej ten czas poświęcić na zdobywanie linków z wyższm PR - no chyba, że nie mamy pomysłów ani możliwości, żeby to zrobić.

Było kiedyś na forum o hierarchi PR a mianowicie jaką wartość ma link z wysokiego PR i małą ilością wychodzących od linku PR 0 z katalogu.

Edyta - wszystko oczowiście zależy od trudności pozycjonowanego słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Wasza wiedza, którą się dzielicie, jest nieoceniona.

Wyciągam z wszystkich Waszych wypowiedzi wniosek, że dodawanie do katalogów nie zaszkodzi w żaden sposób. Lecz jeśli pozycjoner zażyczył sobie, by tego nie czynić, to ma uzasadnione powody, dla których powinno się tego nie robić i aby nie psuć szyków, winienem się wstrzymać z dodawaniem URL-a do katalogów na własną rękę.

Czy tym razem mam rację?

"...wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy..."

Zawiodły i rozczarowały, więc nie polecam: ReMedia z Bydgoszczy, Net-Sukces Krzysztof Ziółkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację :D

Jeśli chcesz cokolwiek robić to tylko po uprzedniej konsultacji z pozycjonerem.

Pozdrawiam:)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz jeśli pozycjoner zażyczył sobie, by tego nie czynić, to ma uzasadnione powody, dla których powinno się tego nie robić i aby nie psuć szyków, winienem się wstrzymać z dodawaniem URL-a do katalogów na własną rękę.

Czy tym razem mam rację?

Chyba że chcesz by Wasze "zdwojone" wysiłki w dodawaniu linków przyniosły, niezamierzony przez nikogo, filtr na którąś z ważnych dla Ciebie fraz. A wtedy właściwie nie będzie wiadomo kto sprawę, że tak powiem popsuł.

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności