Skocz do zawartości

Portal regionalny za 66 mln


Osiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak najbardzij mogą , ale nie wiem czy dobrze zrozumiałeś znaczenie "spacer po", bo dach czy ściany mnie nie interesują , jestem zainteresowany wnętrzem :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant

Nikt tu nie twierdzi, że mają to zrobić za 500 zł, ale 60 baniek to lekka przesada.

Jestem w stanie przeliczyc to si=obie na inwestycje budowlane. Śmialo mogę powiedzieć, że za te kwote miasto dostałoby około 40 skwerów z fontannami, alejami, spacerniakami, placami zabaw - takmi naprawde porzadnymi.

Pytanie co stanie się z ta strona po 5 latach... kolejne 60 baniek?

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem "ostrożny" - nie widziałem specyfikacji ale za taką kwotę można zrobić coś takiego co mogło by realnie sie przełożyć na zainteresowanie, mając taka kwotę można się pokusić i takie interakcje i taka funkcjonalność, że oko zbieleje :) . Niestety wszystko co ma być wysokiej jakości kosztuje sporo.

Przykład ze spacerami miał tylko zobrazować to, że taka "duperelka" (pojedyncza) może kosztować ładnych kilk/kilkanaście tysi ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko co ma być wysokiej jakości kosztuje sporo.

Owszem, ale odejmując jedno zero cena zbliża się do realnej. Cena z przetargu to kosmos, paranoja i obłęd w jednym.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słowem kluczowym w tym przypadku jest "biuro, a raczej "stworzenie biura" . Jak znam polskie realia oraz sposoby wydatkowania piniędzy publicznych, to to biuro będzie generowało lwią część tych pieniędzy,a pracownikami tego biura bedą m.in członkowie osób zlecających ten projekt. Za 66 mln, to już można próbować budować potęgę w określonej dziedzinie,a nie portal regionalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest pisany dla mnie projekt na dofinansowanie portalu regionalnego ogólna wartość projektu to 280k brutto, wiec jestem w temacie :D. Nawet z biurem, dostarczaniem contentu i td 66 dużych baniek do stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ocenić gdy cudo powstanie. Mam nadzieję, że nie będzie zainteresowania tylko z powodu ceny ;)

A, to mi się spodobało:

Czym jeszcze zaskoczy wart dziesiątki milionów złotych portal na razie nie wiadomo. Sprawdzić to próbowaliśmy u najlepiej poinformowanych w lokalnych sprawach dziennikarzy ze stolicy Dolnego Śląska. Od dziennikarki portalu MMWroclaw.pl dowiedziałem się jednak, że jej redakcja nie skomentuje tego ze względu na sezon urlopowy.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób pieniądze z naszych podatków które ciężko zarabiamy są defraudowane :olaboga:

Już nie wspinając o tym, że można zrobić serwis informacyjny za znacznie mniejsze pieniądze i resztę środków przeznaczyć do faktycznie potrzebujących których w regionie na pewno nie brakuje ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko co ma być wysokiej jakości kosztuje sporo.

Owszem, ale odejmując jedno zero cena zbliża się do realnej. Cena z przetargu to kosmos, paranoja i obłęd w jednym.

Ja tam mam nadzieję (o ja naiwny) , że Breslau robi dobrą promocje miasta i chyba mogą zaskoczyć ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale za te pieniądze byliby w stanie wybudować ok 430 mieszkań socjalnych bądź komunalnych. Jednakże po co dawać ludziom dach nad głową skoro można przeznaczyć te pieniądze na portal.

Żeby pomóc samorządom nawet przygotowałem dla nich ofertę dostępną tu:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/181123-wykonam-uslugi-dla-samorzadow/#entry1255929

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności