Skocz do zawartości

Portal regionalny za 66 mln


Osiek

Rekomendowane odpowiedzi

Może to i powinno tyle kosztować ale bardziej zastanawiająca jest sensowność wydawania takich środków np. na ortofotomape. Jak podaje Na Temat większość woj. dolnośląskiego została opracowana przez Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w 2010 roku. Nie można kupić licencji na jej wykorzystanie.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A w Chełmie urzędady zrobili sami na joomli https://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100315/CHELM/977232507 i co chcieć więcej, 60 milionów zostało na chodniki, strona nie brzydka, a przecież chodzi o informacje, bo tak naprawdę to strony oceniają tylko ludzie z branży, a normalny Kowalski wchodzi w poszukiwaniu informacji i nie zastanawia się czy jest ładna czy brzyda tylko sprawdza po ile śmieci w tym miesiącu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko co ma być wysokiej jakości kosztuje sporo.

Owszem, ale odejmując jedno zero cena zbliża się do realnej. Cena z przetargu to kosmos, paranoja i obłęd w jednym.

Ja tam mam nadzieję (o ja naiwny) , że Breslau robi dobrą promocje miasta i chyba mogą zaskoczyć ;)

Naiwniak ... Wcale mnie zaskoczyjak postawią portal na wordpresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie link do przetargu:

https://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=18162&idmp=12&r=r

Nie jestem w stanie powiedzieć czy cena mocno zawyżona, ale z pewnością przetarg wykracza mocno przygotowanie serwisu regionalnego. Ktoś miał z pewnością za dużo pieniędzy bo na co komu taki portal za takie pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie SIWZ i uważam, że cena może i jest wygórowana i może da się to postawić na WP czy JOO ale opracowanie materiałów, które zawarte są w SIWZ będzie nie lada wyzwaniem, które chcąc-niechcąc musi kosztować.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież 90% (by nie napisać 99,9%) przetargów publicznych to wyciąganie kasy. Tam nie ma przypadków w wygranych. Są czasem oczywiście jakieś wyjątki, gdzie się patrzy na ręce i wtedy ciężej zrobić wałek.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było startować w przetargu - to są jawne informacje.

Jeśli chodzi o wykonawcę są też postawione jasne warunki, min. 30 milionów zdolności kredytowej, ubezpieczenie na 10 milionów złotych. Do tego firma startująca w przetargu musi mieć w swojej historii, na przykład, zamówienie na 10 milionów złotych (projekt informatyczny itp).

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam kiedy w dziale ogłoszeń, pojawi się oferta dotycząca właśnie tego portalu :D

albo na ZPN ;) Już wiem kto powinien tam iść, mój idol ;)

Kiedyś tam czytałem, że już setki tysięcy na stronę o kotach wyrwali, ile to ja tych projektów z UE widziałem łooo ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie powiedzieć czy cena mocno zawyżona, ale z pewnością przetarg wykracza mocno przygotowanie serwisu regionalnego. Ktoś miał z pewnością za dużo pieniędzy bo na co komu taki portal za takie pieniądze?

Jeśli ktoś ma kasę może sobie stodołę z 66 mln postawić i nic nikomu do tego, gorzej jak to z naszych podatków idzie wtedy to kompletnie zmienia postać rzeczy, bo można zarzucić np niegospodarność a to już podpada pod odpowiednie paragrafy. Państwowy szmal powinien być wydawany z głową a nie ..

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secesjonista dalej się nie nauczyłeś, że póki wydaje się PAŃSTWOWĄ kasę, czyli jakby nie patrzeć NASZĄ, to można z nią robić co się tylko zechce?

Jeżeli wydajesz pieniądze jakiejś firmy to wtedy możesz się załapać na odpowiedni paragraf. Nic tylko mieć dostęp do publicznych pieniędzy.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności