Skocz do zawartości

[Wykonam] usługi dla samorządów


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Siciliano, daj spokój bo mi podroby pękną, katalog dla gminy za 2,5 melona + twoje usługi za 750 tys. rocznie i jakakolwiek gmina ma na tym jeszcze zarobić ? chyba gmina wyznaniowa i to założona przez Ciebie :)

o ile jeszcze te 750 tys można przyjąć, bo może rzeczywiście jesteś super, to te 2,5 melona przekreślają Twoją wiarygodność, przynajmniej w moich oczach. W każdej gminie za wójta inni gratis odwalają katalogi regionalne.

Kokodżambo to powalcze z Tobą, zrobię to za 62 bańki, ;)

za tyle kasy mafi się nie boję, nie znajdą mnie, heheh

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawus a wiesz co to ironia? Ogłoszenie było reakcją na wydanie przez woj.dolnośląskie 66 milionów na portal. Nawet bym się nie podejmował takiego zlecenia, bo usługi zamawiane przez samorządy są przepłacane a ja biorę za pracę tyle ile jest ona warta i nie mam zamiaru "okradać" obywateli we współpracy z tymi, którzy podejmują decyzję o wydatkowaniu tak wielkich kwot na rzeczy warte x* razy mniej (* - wstaw dowolną wartość).

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności