Skocz do zawartości

Jak zaliczyć outsourcing u "pakistańczyków" do kosztów DG?


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

bo tak jest, że ten sam dokument w Polsce w jednym US przejdzie a w drugim się dowalą i kabaret.

a Polska to nie usa więc precedens nie działa, co oznacza że jeden odliczy i ok, bo sąd poprze,

a drugi odliczy i jak dostanie "domiar" to bankrut, nie ważne że sąsiad zrobił to samo i żyje :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam doświadczenia z zatrudnianiem ludzi z azji

Stary, trochę to śmieszne jest dla mnie. :) Naczytałeś się farmazonów. ;)

Czy ty robisz taką masówkę, że musi zatrudniać ludzi z azji?

Dlaczego polaków nie zatrudnisz?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, trochę to śmieszne jest dla mnie. :) Naczytałeś się farmazonów. ;)

Czy ty robisz taką masówkę, że musi zatrudniać ludzi z azji?

Dlaczego polaków nie zatrudnisz?

A co ma piernik do wiatraka? Potrzebuję native speakerów z danego kraju, aby w jego granicach i na tym rynku działać. Powodów dlaczego tak a nie inaczej jest kilka ale nie chce mi sie ich wszystkich wymieniać. W grę wchodzą np względy ekonomiczne, rozeznanie w rynku

Znajdź mi osobę, która posługuje się biegle językiem chińskim, czy hindi w PL i nie chce za swoje usługi 5-20 koła miesięcznie

nabijaj posty dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat wrzucam paypala w koszty i nie było żadnych problemów. Wszystkie subskrypcje na usługi z innych krajów również.

A czy w tym czasie miałęś kontrolę ze skarbówki? Bo robić sobie można różne rzeczy i nie ma problemu jeśli nie ma kontroli.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obsługuje księgowa co ma ogólnie-krajowy certyfikat doradcy podatkowego z numerem z pierwszej dwudziestki, ogólnie jest chyba najlepsza w okolice ( na szczęście matka mojego dobrego kolegi wiec mnie nie "kroi" jak resztę)

wiec nie radzi mi księgować potwierdzenia z paypalow i takie podejrzane (pozderzane w mniemaniu organu kontrolującego oczywiście) transakcje z hindusami rosjaninami i tak dalej. Wiec zadajcie sobie pytanie czy gra warta świeczek. Jeśli brakuje wam 'kosztów" weźcie lepie nowy samochód w lizing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc dajcie mi proszę namiar na interpretację, skrót ustawy, info na blogu, serwisie - cokolwiek żebym miał już jakiś punkt wyjścia odnośnie tego paypala ;)

Proponuję wystąpić o pisemną interpretacje do US (trochę potrwa) ale już z tego co sie orientuję coraz rzadziej odmawiają ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisemna interpretacja nie jest wiążąca, i tu jest pies pogrzebany. Niedawno była głośna sprawa rolnik chyba z dolnośląskiego tez miał pisemna interpretacja, a dostał ponad 1 mln zaległego podatku + odsetki. Popełni samobójstwo w liście pożegnalnym obwinił urzędników z US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem ten artykuł o tym przypadku

W obawie o niejasności z tym związane pan Gródek wystąpił o interpretację do urzędu skarbowego, który potwierdził, że ziemia rolnicza pod cele rolnicze nie jest objęta VAT. Spał zatem spokojnie.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, US uznał, że sprzedaż ziemi była dokonywana na cele nierolnicze i naliczył zaległości. Domagał się 700 tys. zł należności głównej i 500 tys. odsetek.

Wiec tak jak mówię w sprawach co maja nie zero jedynkowe zasady, lepiej nie robić sobie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też znacznie lepiej jest prowadzić firmę poza PL i nie mieć problemów z naszym fiskusem.

MaxPan

Nie ważne kto Cię obsługuje i czy z pierwszej dziesiatki czy z ostatniej setki. Jeśli fiskusowi się nie spodoba - TY poniesiesz konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja księgowa twierdzi, że potwierdzenie transakcji z paypala nie jest żadnym dokumentem księgowym, więc jak to naprawdę jest?

Szczerze ? Mam to głęboko w d. Powiedziałem księgowej, że wrzucam na własną odpowiedzialność. Jak chcą zapytać to wytłumaczę każdy zakup czym jest i do czego służy. :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności