Skocz do zawartości

Jak zaliczyć outsourcing u "pakistańczyków" do kosztów DG?


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem. Księgowa twierdzi, że w koszty tylko co jest poparte fakturami, a potwierdzenia z paypala lepiej nie księgować. Też mnie to boli, jak trzeba wydawać $ a w koszty wrzucić nie można, a w odwrotnej sytuacji, jeśli sprzedajsz coś przykładowo przez serwis pośredniczący i nawet nie wiesz komu coś robisz, to wtedy oczywiście w przychody wrzucić musisz nawet jeśli faktury nie wystawisz. Wydajesz 50$, zarabiasz 50$ i niby jesteś na 0, ale u nas masz tylko dochód 50$ i podatek zapłacić musisz

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Księgowa twierdzi, że w koszty tylko co jest poparte fakturami,

Zmień księgową. Istnieje coś takiego jak dowód wewnętrzny, zasady stosowania określa stosowne rozporządzenie ministra finansów.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak dowód wewnętrzny, zasady stosowania określa stosowne rozporządzenie ministra finansów.

Pokaż mi gdzie w rozporządzeniu widnieje informacja o możliwości zakwalifikowania jakiegokolwiek wydatku typowego webmastera / marketera. Tam jest tylko o sprzedaży roślin, opłat za sądy, energię, gaz i innych bzdurnych kwestiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpisujesz złą frazę w wyszukiwarkę i dostajesz błędne wyniki. Polecam konsultacje z księgową lub księgowym.

A może ty dajesz bzdurne porady wyjęte z kapelusza? Mówiłem co ma do powiedzenia na ten temat moja księgowa, panie z krajowej informacji podatkowej twierdza to samo. Trudno jakoś trzeba bedzie to obejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności