Skocz do zawartości

Jak pomnożyć pieniążki :D


kozak

Rekomendowane odpowiedzi

eee pogrzebowe zakłady to chyba mają wysoką barierę wejścia

jak juz jakiś biznes i zarabianie na ludzkim nieszczęściu/głupocie to proponuje agencję modelek:

wynajać mały lokalik, kupić parę foto sprzętów z demobilu, posadzić pseudofoto koleżkę, najlepiej jeszcze takiego ulizanego przystojniaka.

porządna stronka , kilka angielskich gazet o modzie na stoliku w "atelier" i rozrzucone reklamy w kilku liceach

Ty też możesz podbić Mediolan !

kaska sama płynie :jezyk1:

A tak na poważnie, to po cholerę odchodzić od ebiznesu ?? nigdzie indziej chyba tak lekko i przyjemnie się nie zarabia :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja pracuje nad orginalnym projektem [nowosc na skale miedzynarodowa] juz jakies 2 lata. Niestety projekt jest tak duzy, ze jak skonczymy za pol roku to bedzie dobrze a dlubie nad tym 5 programistow. Samo przygotowanie specyfikacji jadra zajelo 4 miesiace, ale chcielismy wszystko maksymalnie dobrze przemyslec. Jak zaczynalismy nad tym pracowac to mielismy 3 serwery dedykowane i kilka dochodowych serwisow + klientow na oprogramowanie, bylismy tak pochlonieci praca nad nowym projektem, ze wszystko inne zaniedbalismy. Takze, chce przestrzec przed 100% zaangazowaniu w jeden projekt, zawsze trzeba pamietac o zapleczu bo bez niego wiele nie zawojujesz.

Pomysl na dobry interes nikt Ci nie zdradzi, ja moge Ci tylko poradzic, zebys zainteresowal sie WEB 2.0, mysle i mam taka nadzieje ze to bedzie przyszlosc internetu i moja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym ebiznesem są i w najbliższym okresie (conajmniej 5 lat) będą gry online typu MMORPG lub browser multiplayer. Ja aktualnie "maczam paluchy" w dwóch projektach tego typu, oraz pracuję nad czymś na własną rekę. Ogólnie wg analiz rynek gier online w tym gier via www w ciągu najbliższych 5 lat wzrośnie o około 500% tak więc jest o co walczyć. Póki co Polska (obok Brazylii) należy do grupy najchłonniejszych rynków na świecie. Można w bardzo łatwy sposób wejść na rynek i bez większych nakładów finansowych na promocję można zdobyć dość wysoką pozycję.

Póki co polskie gry online dopiero raczkują tak więc: świeży pomysł + dobra oprawa graficzna + dobre serwery (nic tak nie denerwuje jak lagi :D ) + tajna broń = sukces murowany

Ta tajna broń o której mówię to opcja w grze pozwalająca na tworzenie klanów / teamów etc. - może dla niektórych wyda się to smieszne, ale bez takiej opcji ani rusz :rolleyes:

No to co i jak Wam opisałem z grubsza, teraz do roboty bo pieniążki leżą (na kartach SIM nałogowo grających dzieciaków ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy siedzimy na forum traktującym o branży, która (moim zdaniem) będzie się rozrastać i popularyzować przez kilka najbliższych lat. I to tutaj jest przyszłość :rolleyes:

Promocja (nie tylko seo/sem), hosting, rejestracja domen, design - zapewnisz klientowi wszystko w jednym i można odciąć pokaźny kawałek tortu. Tylko skąd ludzi do pracy, skąd?

ps. A propos zarabiania na nieszczęściu: kiedyś w końcu pozwolą na pobieranie opłat od nieszczęśników bez pracy za pośrednictwo. I nastąpi boom. Zobaczycie. A ja będę na szczycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni, ale rynek tego typu usług już jest w polsce nieco rozwinięty i aby wejść na ten rynek i trochę zarobić trzeba najpierw trochę wydać.

A ja opisałem moduł wg którego można praktycznie bez nakładów wyciągnąć dużo ponad średnią krajową;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z czego to wynika
Wynika to z powszechnego przekonania, że wszystko co pochodzi z "zachodu" jest dobre i 10 razy lepsze niż Polskie.

W naszym kraju firmy zmieniały swoje nazwy na brzmiące "obco" i ich zyski bardzo często zwiększały się 4-5 krotnie.

Ave! Nic dodać, nic ująć. "Brandowanie" w Polsce rozwija się aż miło (niemiło?). U podstaw sukcesu firm z dobrze mi znanej branży leżało często:

a. wymyślenie obcojęzycznej nazwy

b. wykreowanie na siłę produktów z linii "super-mega-exclusive", które różnią się tylko ceną - pomnożoną przez 10

Krok trzeci, niejako naturalny, hop-siup sprzedajemny na Wschód (Rosja + rebubliki nadbałtyckie). Gdyż tam powyższy schemat działa w sposób wzmocniony.

:bije:

Pozdrawiam,

Ania

Prace magisterskie - Baza prac dyplomowych

KONIECZNIE posłuchaj fragmentów - a potem kup całą płytę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj reklame o funduszach Ameryki Łacińskiej, podobno można zarobić 314,7% w 3 lata. Reklama OpenFinance.

" Szukasz korzystnej inwestycji

- sprawdź najlepsze światowe fundusze!

Możesz zarobić ponad 314% w trzy lata! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności