Skocz do zawartości

Zarobki


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Funt to niecałe 5zł czyli podawane 2-3K to 10-15K PLN. Podejrzewam że niekoniecznie w Polsce byś za tyle zatrudnił ;) A wyjazd to i większe koszty na miejscu jak i sam koszt przeprowadzki (wielki worek kosztów raczej). Raczej bym strzelał przedział 4-8K. Kwoty "na rękę". Oczywiście znaczącym modyfikatorem jest sama firma zatrudniająca. Może mieć wpływ zarówno negatywny jak i pozytywny na oczekiwane zarobki.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Liczą się tez kontakty :) Nawet mistrz SEO jak wyjdzie w Londynie nie od razu zdobędzie klientów....

To prawda, jednak taki człowiek by był odpowiedzialny tylko za pozycjonowanie: zaplecze, zarządzanie nim, rozbudowę, wprowadzaniem nowych trendów do pozycjonowania.

Zdobywaniem klientów zajmować się powinien marketing :-)

Z takim podejściem z pewnością daleko zajdziesz tylko pamiętaj, że nie wkłada się wszystkich jajek do jednego koszyczka, czyli nie uzależniaj się od jednego wymiatacza ...

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tysiące funtów tygodniowo czy miesięcznie? Bo jeśli miesięcznie, to tyle zarabia w Anglii zwykły fizyczny.

Zwykły fizyczny zarabia 1200 brutto - podatek i ubezpieczenie. Czyli około 1000 funtów netto miesięcznie. Mało jest takich osób (zwykłych fizycznych) - którzy zarabiają około 2000 miesięcznie netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kwotę wynagrodzenia miesięcznego powinienem zaproponować "MISTRZOWI SEO", aby zdecydował się przeprowadzić do mnie do Londynu i dla mnie pracować

Nie wiem jak musiałby być zdesperowany "MISTRZ SEO", aby przeprowadzić się do Londynu i pracować dla Ciebie.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji,.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak musiałby być zdesperowany [...]Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji
Niepotrzebna zgryźliwość! Autor postu jasno określił kto poszykuje:
Chodzi o osobę, dla którego SEO jest pasją i wie co robi.

Więc oby wszyscy w Polsce którzy mają jakąś pasję i wiedzą co robią mieli oferty pracy to by była druga Japonia...

_EOT_

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że Prawdziwego Mistrza SEO dla którego SEO jest pasją i wie co trzeba robić nie sprowadzisz do siebie do Londynu

Byłby idiotą gdyby go sprowadził ;). Wyjaśnię dlaczego - ten kto wymiata dla siebie i żyje z PP nigdy się nie sprawdzi w SEO dla firm , na odwrót, ten co dla firm nie sprawdzi się w PP ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak musiałby być zdesperowany [...]Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji
Niepotrzebna zgryźliwość! Autor postu jasno określił kto poszykuje:

Nie było żadnej zgryźliwości.

Takie pieniądze jakie możesz zarobić w Londynie możesz zarobić w Polsce. Warunek, musisz być dobry w tym co robisz. Jeszcze jest plus dodatni, nie dzielisz się z zarobkiem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię dlaczego

Wyjaśnienie z kapelusza.

Inna sprawa, że nikt dobry nie pojedzie za 2-3k funtów, czyli za grosikowe robić po 8h w biurze i mieć nad sobą szefa ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie z kapelusza.

Ten kapelusz będzie Ci sie kopcił jak będziesz miał korpoklienta ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korpoklienta ...

Korpoklient ma swój dział SEO w którym siedzą ludzie odpowiednio wynagradzani i nie potrzebują robić PP. Robienie PP i całej reszty klientów od mebli, remontów, przeprowadzek to dla ogarniętego człowieka bułka z masłem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Blejkuś Blejkuś :D przypominasz mi jednego (starszego stażem ) który podobnie nawijał ;). Poza tym Ty czytasz uważnie ? Bo mam wrażenie, że nie.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności