Skocz do zawartości

Zarobki


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością stwierdzam, że Prawdziwego Mistrza SEO dla którego SEO jest pasją i wie co trzeba robić nie sprowadzisz do siebie do Londynu

Byłby idiotą gdyby go sprowadził ;). Wyjaśnię dlaczego - ten kto wymiata dla siebie i żyje z PP nigdy się nie sprawdzi w SEO dla firm , na odwrót, ten co dla firm nie sprawdzi się w PP ;)

Czepiasz się szczegółu zapominając, że Prawdziwy Mistrz SEO jest dobry w jednym i drugim! Różnica jest tylko organizacyjna, czyli taka, że w przypadku PP robi tylko dla siebie, a w przypadku korpo potrzebuje pośrednika który wie jak się wazelinuje i tym podobne sprawy ...

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Myślę, że się mylisz, różnica podstawowa jest w innym podejściu , co się sprawdzi w BH nie sprawdzi się w GH - w SEO dla Poważniejszych" na przykład firm , nie można sobie pozwolić na wiele sztuczek bo poprostu podnosi to ryzyko i o ile robiąc coś dla siebie mam to gdzieś bo mogę w ciągu kilku dni zmienić całkowicie zaplecze i sposób o tyle robiąc dla brandu już tej możliwości nie mam.

Prawda jest taka, że przenosząc "mistrzowskie" metody z PP na firmy w 99% mistrz wpieprza domenę klienta w filtr i zawija dupsko zostawiając bajzel po sobie, przynajmniej jest tak w PL (przykładów jest wystarczająca ilość) :)

Teraz rozumiesz różnicę ? ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiesz różnicę ? ;)

Nie, nie rozumiem. Wytłumacz mi jak ktoś robiąc PP, znający o wiele więcej sztuczek niż Ty może nie mieć pojęcia jak robić to tak, żeby ryzyko było mniejsze? Mając $ na dobre SEO wcale nie musi się do nich uciekać, bo może zatrudnić setki szeptaczy, którzy zrobią tą robotę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o tym w kategoriach przesiadki ze 126p na ferrari i na odwrót , może zrozumiesz ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Berbuś - ta dyskusja nie ma sensu. Pomyśl o tym patrząc na to w ten sposób - jeżeli jeździsz ferrari to i maluchem pewnie będziesz potrafił.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jeździsz ferrari to i maluchem pewnie będziesz potrafił.

Potrafił może i tak ale prawą nogą bym podwozie przebił cisnąc na gaz ... :D (a ferrari to taka mydelniczka bleee, lamborgini też), nie ma jak kaczucha 2CV ;P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa przebiłeś mnie spychaczem ;), Jakby co to od czasu do czasu parkuje obok lamborgini cabrio , jakby co można "na krótko" i pojeździsz :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walca drogowego nie przeskoczysz, po wielu latach nie zaliczył wypadku ... no i Prawdziwy Mistrz SEO dlatego jest Prawdziwy ponieważ całkiem nieźle zdaje sobie sprawę z ryzyka, zresztą to właśnie m.inn. z tego powodu jest Prawdziwym Mistrzem SEO a nie wyjadaczem bądź mistrzem malowanym ... Beer nie wiem dlaczego zakładasz uporczywie że Prawdziwy Mistrz SEO nie jest prawdziwy tylko jest idiotą jak 90% jego kolegów po fachu?

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo szczerze mówiąc takowego nie widziałem od 9 lat ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 tyś funtów

Chyba myślisz o zakwaterowaniu na East Endzie!

Jednopokojowe ładne mieszkanie można znaleźć za 1200 funtów. No oczywiście, sa osoby które chca mieć mieszkanie przy Parlamencie za 5000 funtów miesięcznie, ale to inna sprawa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności