Skocz do zawartości

sprytne wykorzystanie komputera


aartur

Rekomendowane odpowiedzi

banner.png

Witam,

Po Rubliku dostępnym i zyskownym tylko tych, którzy mają silne procesory GPU, mam tym razem chyba dobrą ofertę dla wszystkich, którzy mają komputery.

Postaram się wyjaśnić w jak największym skrócie.

Program, o którym mowa korzysta z CPU, a dokładniej chodzi zbudowanie sieci komputerów dającej jak największą moc obliczeniową dla wątków (THREADS - podaję to, bo to słowo klucz w tym programie). Rzecz w tym, że w momencie kiedy włączamy komputer i używamy np. przeglądarki używamy jednego wątku, jeżeli dodatkowo użyjemy poczty to drugi wątek, a nasz komputer w zasadzie marnuje moc obliczeniową, bo każdy sprawny w tej chwili komp jest w stanie obsłużyć tych wątków o wiele więcej niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

W programie chodzi właśnie o to, że w momencie kiedy nasza maszyna jest odpalona system korzysta z wybranej przez nas ilości wątków i za każdy płaci 1 USD dziennie przeliczone na czas włączenia.

Zasady:

Pierwszy wątek, który daje nam możliwość wygenerowania max 30 USD miesięcznie jest darmowy, za aktywację kolejnych trzeba zapłacić 50 USD za sztukę. Maksymalna ilość wątków to 25.

Żywotność wątku to 365 dni, po których automatycznie wygasa.

Rejestracja

mainimgPL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę powagi.

1. Mam udostępnić moc obliczeniową swojego komputera firmie, której adres to virtual office? (555 California Street, Suite 4925, San Francisco CA 94104 U.S.A. - wpiszcie sobie w Google). Na jakiej podstawie mam wiedzieć, że "szukam lekarstwa na raka", a nie np. biorę udział w łamaniu zabezpieczeń kryptograficznych?

2. Moc mojego komputera ma dla nich wartość, ale za kolejne wątki mam na starcie płacić 50 USD? To jaki to jest model biznesowy? Bo może jednak piramida finansowa?

3. Mam zainstalować na komputerze soft firmy, która jest dla mnie noname, a jej strona wygląda jakby celowo umieszczali jak na niej dużo bełkotu i jak najmniej informacji - a może za parę miesięcy okaże się, że ktoś oprócz mnie korzysta z mojego paypala czy kart?

Pomijam już kwestie związane z potencjalną wypłacalnością etc.

Ja rozumiem, że na referralach się zarabia, ale umieszczanie linków do kompletnie niesprawdzonych, nowych i podejrzanie wyglądających projektów jest naprawdę nie na miejscu.

Zacznij korzystać, zarób pieniądze, pokaż dowód wypłaty i wtedy promuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zamknąć usta zrobiłem przelew testowy na egopay trwało to 5 sekund a już miałem na koncie

To co najważniejsze na początku nie musicie inwestować własnej kasy. Oczywiście jak zainwestujesz to twoje zarobki szybciej rosną.

egopay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie sobie hetać procki

to nawet nie chodzi o to -> zawsze przy takich "interesach" trzeba zacząć od pytania ile można stracić -> a tu nikt nie zagwarantuje że instalowany soft nie wyciągnie loginów / haseł etc.

imo kilka przyzwoitych serwerów ma moc większą niż taka sieć rozległa i nie trzeba się babrać z rozliczaniem z userami więc interes jest mocno podejrzany

potem może się okazać że mimo większego rachunku za prąd ()() z tego jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, ze wcale windows nie jest bezpieczny dlatego należy instalować oprogramowanie dodatkowe, które śledzi i nie pozwala na wkradanie się do komputera.

Czy ten programik okrada nie ma na to dowodów a możesz 30 $ za darmo zarobić. Oczywiście,że koszt prądu jest, jak ci szkoda to nie uruchamiaj komputera a na pewno zaoszczędzisz. Jeszcze raz zapraszam https://coingeneration.com/auth/new/166376/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi to na odległość. Pewnie gdybyś nie szukał poleconych po tym, jak znalazłeś ten program dwa czy trzy dni temu Twoje wypowiedzi by się zmieniły. Napisz za rok, jak już będziesz milionerem ;) Ja osobiście żadnego softu do zarabiania nie instalowałem i nie będę tego robił.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności