Skocz do zawartości

Czarnobyl 2013


skorpionek

Rekomendowane odpowiedzi

....w Radomiu ordynator na I oddziale wewnętrznym kazał pozamykać wszystkie okna w obawie przed promieniowaniem

bo chytra baba z Radomia ukradła klimatyzator?

p.s za zakładanie takich tematów powinno się rozdawać banany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cholera to gdzie w końcu wybuchło w Czarnobylu czy?..

https://www.twojapogoda.pl/artykuly/112722,radioaktywna-chmura-nad-polska

Maski włóż, już guziki z OP-1 smaruje kremem, oby zdążyć ;)

Żegnajcie kamraci ;(

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do kolegi z Kijowa to tylko to tylko rozśmiał się :D, ale za szerzenie paniki na prawdę przydał by się paragraf, bo kiedyś taka głupota doprowadzi do ludzkiej tragedii.

Jakbyś czytał moje wypowiedzi wcześniejsze to byś pewnie zauważył ile razy podkreśliłem, że informacje są niepotwierdzone, zasłyszane i że pytałem czy do kogoś docierają podobne sygnały...

Moim celem było potwierdzenie lub zaprzeczenie tym plotkom (a w Kielcach było o nich dosyć głośno), a jakiekolwiek artykuły o tych "plotkach" pojawiły się dopiero dzisiaj późnym popołudniem a temat założyłem o 14 celem ich weryfikacji, co podkreślałem chyba 3 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s za zakładanie takich tematów powinno się rozdawać banany.

za zakładanie takich tematów powinno się dostawać pałą w łeb

@intruder2600: ciekawa sprawa. Ja to już nie wiem co myśleć o Czarnobylu. Z jednej strony są namacalne dowody informacje z internetu, że to nie było tak zdrowe. Z drugiej strony znam gościa , co był w tym czasie blisko reaktora i żyje 80 parę lat (nie wiem dokładnie). Śpiewa , tańczy , gotuje. Chyba właśnie MaxPan pisał , że ktoś z Jego rodziny niedaleko przebywał i zdrowie OK. Z drugiej strony nie wiem czy wiecie , ale np: Ojciec braci Kliczko był żołnierzem co trochę działał w Czarnobylu i zmarł na raka ( był chyba pilotem) - ale z drugiej strony na raka może każdy umrzeć. Mnie za małolata (rocznik 85) katowali jodem na maxa. Sorry za chaotyczny styl pisania , ale wiecie mecz wczoraj był i % był. Dziś też jest ,i to lepszy. Bo gra LEGIA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szeptanka producenta płynu Lugola ;)

W kilku miastach Polski m.in. w Kielcach, Radomiu, Bydgoszczy wybuchła panika - zamawiany jest w aptekach w ogromnych ilościach płyn Lugola" - alarmowała @Katarzyna.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka o rzekomym wybuchu w elektrowni jądrowej świadczy o podatności ludzi na głupotę.

W dobie pogoni mediów za sensacją taka informacja nie utrzyma się w tajemnicy. W 1986 roku nie udało się utajnić, to teraz tym bardziej.

Zrozumiem wykupywanie piwa ze sklepów, wiadomo gorąco i pic się chce, ale płyn lugola - świństwo.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darq, artykuł faktycznie ciekawy. Odnoszę wręcz wrażenie, że profesor przesadza w drugą stronę (nic takiego się nie stało). Ale dzięki za link!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nic takiego się nie stało)

Jeśli nic takiego się nie stało to dlaczego jest strefa zamknięta wokół CzAES?

Każdy organizm różnie reaguje na promieniowanie wtórne, nie mówię o pierwotnym.

U nas faktycznie nic się nie stało, jedynie podwyższone zachorowania na tarczycę.

Cały opad (wiatr akurat nam sprzy6jał) "poszedł" w przeciwnym kierunku. można znaleźć informacje w inter o deformacjach fauny, flory, ludzi.

Nic takiego się nie stało?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności