Skocz do zawartości

Czy to oszustwo?


Alicja1985

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego przed podpisaniem czegokolwiek trzeba pomyśleć czy coś takiego się opłaci, nic więcej.

Taki mądrala jesteś ? Ciekawe ile razy wcisneli Ci w knajpie sklepie sikacza ściemniając , że to wino z wyższej półki ...

Jak kupuje wino, które ma 2 lata, to byłoby głupio z mojej strony uważać, że dadzą mi 10 letnie. Nie napisała/Nie doczytałem jak było z frazami, jeżeli to ona wybierała frazy to nie rozumiem problemu.

Zgodzę się co do wypowiedzenia tylko w 3 przypadkach:

1. To oni wybrali frazy, które okazały się jakieś 50 wyszukań miesiąc.

2. Ściemniają z wynikami

3. Były jakieś kruczki, niejasności

W innym przypadku przecież wszystko jest zgodnie z umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak kupuje wino, które ma 2 lata

Nie poznasz nawet takiego co ma miesiąc, kupując opierasz się na tym co Ci powie sprzedawca a sprzedawca poznał się na Twojej wiedzy i ..... Resztę sobie dopisz sam ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupuje wino, które ma 2 lata

Nie poznasz nawet takiego co ma miesiąc, kupując opierasz się na tym co Ci powie sprzedawca a sprzedawca poznał się na Twojej wiedzy i ..... Resztę sobie dopisz sam ;)

Akurat w tym przypadku oszustwo łatwo wykryć bo na etykiecie powinien być producent i seria i można zasięgnąć informacji , jeżeli to dobre wino :) chyba że mówimy o winie patykiem pisane:)

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupuje wino, które ma 2 lata

Nie poznasz nawet takiego co ma miesiąc, kupując opierasz się na tym co Ci powie sprzedawca a sprzedawca poznał się na Twojej wiedzy i ..... Resztę sobie dopisz sam ;)

Akurat w tym przypadku oszustwo łatwo wykryć bo na etykiecie powinien być producent i seria i można zasięgnąć informacji , jeżeli to dobre wino :) chyba że mówimy o winie patykiem pisane:)

A teraz znajdz analogie dla postu nr 1

Podpowiedź: to nie jest trudne

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dyskusja zeszła na wino... To za wasze zdrowie :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jednego spadochroniarza po SS, płaci połowę mniej i jest 100% bardziej zadowolony :) Jaki z tego morał? Taki klient po przejściach jest już wyedukowany, wie czego chce i wie czego może się spodziewać. A z drugiej strony klient świeży, który od razu trafił dobrze i pozycjonowanie tak czy inaczej przynosi mu wymierne korzyści to kręci nosem, że albo za mało albo za drogo. Wtedy takich odsyłam do SS.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy takich odsyłam do SS.

I przez takich jak Ty są potem takie tematy...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez takich jak Ty są potem takie tematy...

Nie ma, bo podsyłam im od razu komplet linków do poczytania. Później już nie marudzą.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, Ty nie możesz wiedzieć, bo nie masz klientów a widzę, że chyba nie masz co robić czepiając się pierdół. Może inaczej to napiszę. Gość ma firmę usługową, przy pozycjonowaniu przez SS miał 1 telefon na 2 miesiące, dzisiaj ma 3 telefony dziennie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności