Skocz do zawartości

Mam problem z Netia


tadeuszx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i właśnie ja im tego nie daruję. Mam z nimi zatargi i wiem, że jeśli samu się nic nie będzie walczyć to nic sami nie zrobią. Jeśli będzie trzeba pójdę z tym do sądu za całokształt. Za to , że kłamią w żywe oczy np z tym że podczas proponowaniu mi umowy gość niby sprawdzał i w moim budynku internet powinien działać na 18 Mb/s (potwierdzał to 3 razy) a po podłączaniu miałem 8.. Zadzwoniłem, a oni po 'sprawdzeniu" powiedzieli, że pod tym adresem łącza max to 10 więc 8 to normalka... No nawet nie wiecie jak się w kurw..em... Ale napisałem list do UKE w tej sprawie i technicy wciągu tygodnia przyjechali zrobili 14... I zajęło im to 10 minut. Druga sprawa podczas rozmowy zażądałem aby udostępnili mi wszystkie rozmowy z nimi nagrywane. Babka potwierdziła, niema problemu, proszę wciągu 2 tygodni sprawdzać na stronie netii po zalogowaniu lub zadzwonić. Dzwoniłem gość, że jeszcze niema, że trzeba poczekać.Po 3 tygodniach dzwonie a mi tu z tekstem babka wychodzi , że nic niema bo to trzeba listownie do nich z taka prośbą wysłać...

No ja pierdziele... Wiedza tymi ludzi z którymi się rozmawia jest żenująca . Gość raz powiedział, że nie potrafi mi pomóc, gdy zapytałem, to poco Pan tam jest? To odpowiedział -po to aby Pan sobie mógł porozmawiać...

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak @tadeuszx wydaj kolo 120-150 zł na router tp-linka skonfiguruj to wlasnie na częstotliwości 5GHz jak napisał @SzlafRock i to musi działać nie ma innej opcji, najlepiej w trybie N. To co daje tpsa, netia to są sprzęty o du*e rozbić i weź im to odeslij odrazu.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwolnijcie. To, że będzie miał 5 GHz w routerze nie oznacza, że jego urządzenia obsługują tą częstotliwość. Do komputera dokupi sobie kartę sieciową, a do smartphone'a? Router może posiadać możliwość pracy w 2 częstotliwościach na raz, ale to nie rozwiąże problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej i najtaniej ściągnąć app na androida i sprawdzić.

Co chcesz sprawdzić?

Nie sprawdzisz takimi aplikacjami innych urządzeń zakłócających w paśmie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprzesz to może coś zdziałasz, mi po wypowiedzeniu im umowy i po pisemnym potwierdzeniu. Przez kolejny rok wystawiali faktury! Co telefon, co pismo była inna odpowiedź. Przed sądem też jakby z debilami. No ale wygrałem :D

Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań.

Nie masz jak dojechać? Wynajmij limuzynę w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności