Skocz do zawartości

Tak się robi byznes w PL


seobuster

Rekomendowane odpowiedzi

Sukces odniosło większość firm pootwieranych przez komuchów i sbeków ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nasz kraj odniesie sukces

Nasz kraj nigdy nie odniesie sukcesu dopóki u władzy będą politycy którzy więcej kasy wydają na własne partie niż na promocję polskiej nauki .

No i kurw***** mać pilnują tych proporcji jak ognia ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybić ze dwa pokolenia :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

państwo federalne, gdzie każdy region rywalizuje o obywatela.

a Może ponowna unia z Litwą i Zachodnią Ukrainą, Polska stała by się potęgą. Cóż skoro Niemcy mogli się zjednoczyć to dlaczego nie Polacy? Wtedy żadne Niemcy czy Rosja by nam nie podskoczyły !

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że allegro jest tutaj przodownikiem - genialnie z czegoś małego stali się potęgą - co prawda nowy layout strony jest denerwujący ( przynajmniej dla mnie) ale i tak pozycja i odpowiednia strategia marketingowa pokazuje jak dobrze zarządzać firmą i utrzymywać się na rynku w czołówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reserved, CroppTown, Mokate, Ziaja, Apart, Maspex (Tymbark, Lubella, Kubuś, Caprio), Drutex, Dr Irena Eris, Comarch (IT), Wasko (IT), Amica, Forte, Black-Red-White, Bakoma, Mlekovita, Sokołów, oraz z branży mediowej wiele gazet, czasopism, stacji radiowych i telewizyjnych.

Część firm jest od niedawna w większym lub mniejszym stopniu w rękach zagranicznych, ale wynika to tylko z decyzji biznesowej polskich właścicieli.

Wiadomo że mocne biznesy w Polsce to produkty rolno-spożywcze, meblowe, budowlane i trochę maszynowych/RTV oraz IT.

W prawie każdej branży w PL można coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności