Skocz do zawartości

Gieldadomen24


Optymist

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś będzie wiedział o co chodzi z gieldadomen24@gmail.com. Chyba każdy kto chociaż raz szukał polskich domen widział wielki skok linków zaraz przed wygaśnieciem dlatego ciekawi mnie jaki jest tego cel. Mnie to raczej zniechęca jak szukam domeny ktoś przywali 30k linków i je zaraz pewnie zdejmuje.

sell.gif

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to linki z blasta to myślę, że chodzi o to:

- domena jest bliska wygaśnięcia

- puszczasz na nią blasta, żeby "nabrała mocy"

- kupujesz wygasłą domenę i w razie otrzymania kary możesz się wykpić tym, że to nie Twoja wina, bo linki zostały umieszczone przed rejestracją domeny przez Ciebie i nie masz z nimi nic wspólnego (i w sumie trudno z tym polemizować, więc pewnie się udaje); jeśli domena przetrwa blastowanie bez kary to masz podlinkowaną domenę, jeśli nie to masz domenę z czystą (choć można tu dyskutować) historią...

Chociaż raczej spotkałem się z tym, że kupiec blastował domenę przed zakupem (również całkiem nową domenę), a nie sprzedawca...

Jeśli to linki z SWL to pewnie jest to robione tylko po to, by sprzedać komuś nieostożnemu, kto zgłupieje widząc jaka jest "mocna"...

Natomiast nie wiem, o co chodzi z samym gieldadomen24@gmail.com (o ile to istotne tutaj).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności